reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No właśnie ja też tępa, bo nie wiem!

Lilly Dominik bardzo ładnie imię, moja kuzynka tak dała pół roku temu synkowi, ohhhh jaki on jest grzeczny Dominiś:):):)

Eee tam od razu tępe, po prostu ja mam bujną wyobraźnię;)
ALAN- pierwszą literką przestawcie na koniec i przeczytajcie od końca;)
Haha juz jasne?? ale to tylko moje durne skojarzenia
 
reklama
Ja juz w grudniu miałam wybrane imiona dla mojego skarba
Tobiasz - dla chłopca
Zuzanna - dla dziewczynki
Okazało się, że bedzie dziewczynka, wiec już sie cieszyliśmy z Zuzi kidy tydzień temu postanowiłam sprawdzić statystyki - Zuzanna jest w pierwszej 3 najpopularniejszych imion od co najmniej 5 lat:no: doszłam do wniosku, że jak wyjde przed blok i zawołam Zuzia to przybiegnie mi 5 dziewczynek:szok:
Podobała na nam sie jeszcze Julianna, no ale do dziecka i tak byśmy wołali Julka (1. miejsce w rankingu najpopularniejszych imion od kilku lat:sorry2:).
Ostatecznie po przejrzeniu kalendarza wybraliśmy - Lilianne :-)
Bedzie jedyna i niepowtarzalna Lilka (taką przynajmniej mam nadzieje)
 
MILENA imię mi bliskie, bo mojej siostry córka tak ma na imię i to moja chrześnica, śliczne, rzadko spotykane imię:)

No ja własnie mocno myślę o Milenie... już od jakiegoś czasu, Na początku była Michalina, ale chyba będzie Milena... no chyba, że jeszcze się coś zmieni, jak zobaczę maleńką na żywo :)
 
Kasiate ;-) nie taka jedyna ;))
W Poznaniu masz już zapewnione dwie z sierpnia ;)
 
oba ładne :-) Ale mi się Dominik bardziej podoba, sama nad tym się zastanawiałam.:-) Piotr dla mnie za popularne..

Dominik - Dominiś, Domiś, Dominiczek - ładne imię, ale ........ muszę mieć 100% pewność, że tak chcę nazwać synka. Na razie jestem nie do końca przekonana, choć naprawdę podoba mi się to imię :-).
 
JUŻ WIEM O CO CHODZI Z LITERKAMI :-DDD
Haha,główkowałam i zajrzałam do najbardziej zakurzonych zakątków mojej nieposkromionej wyobraźni haha;P
Alan- Anal...
Teraz wyjdzie,że zboczona jestem ;) Mnie absolutnie się to tak nie kojarzy.
 
JUŻ WIEM O CO CHODZI Z LITERKAMI :-DDD
Haha,główkowałam i zajrzałam do najbardziej zakurzonych zakątków mojej nieposkromionej wyobraźni haha;P
Alan- Anal...
Teraz wyjdzie,że zboczona jestem ;) Mnie absolutnie się to tak nie kojarzy.

Moja znajoma ma 5-letniego synka Alana. Kiedyś mi opowiedziała, że jakiś kolega wołał na niego właśnie..... ANAL :-(
Mnie też to imię tak się nie kojarzy, ale..... ludzie potrafią wiele wymyślić.
 
Kasiate ;-) nie taka jedyna ;))
W Poznaniu masz już zapewnione dwie z sierpnia ;)

Na prawdę?
Kurcze chyba nie doczytałam:baffled:
Ale decyzja podjęta i już jej nie zmienię, zawsze to trzy dziewczynki o tym samym imieniu a nie 5:tak:

Oby gdy zawołam - Lilianna - nie przybiegła Twoja córeczka:-D
 
Ostatnia edycja:
Eee tam od razu tępe, po prostu ja mam bujną wyobraźnię;)
ALAN- pierwszą literką przestawcie na koniec i przeczytajcie od końca;)
Haha juz jasne?? ale to tylko moje durne skojarzenia
Ehhh hormony... Głodnemu chleb na myśli :) Nie to żebym była święta, ale w życiu nie przyszłoby mi to skojarzenie do głowy :D

Co do Liliany (Lilianny), baaaardzo mi się to imię podoba i kiedyś brałam to imię pod uwagę. Rzadko kiedy się zdaża, żeby mi sie podobało pełne imię i zdrobnienie, jak w tym przypadku. Więc uważajcie, bo jeszcze zasilę wasze szeregi :) Na razie jednak obstawiam przy Hani.
 
reklama
No ja własnie mocno myślę o Milenie... już od jakiegoś czasu, Na początku była Michalina, ale chyba będzie Milena... no chyba, że jeszcze się coś zmieni, jak zobaczę maleńką na żywo :)
U nas w Łodzi mało Milen, ja do mojej chrześnicy wołam "Milka" i ona wie, z tylko dla mnie ta ksywa jest zaklepana. W ogóle to imie nie da sie "brzydko" wymówić bo : Miluś, Milenka, a póżniej Milena no jak dla mnie siostra strzeliła w 10:) a Milena ma już 14 lat!!!!

Dominik - Dominiś, Domiś, Dominiczek - ładne imię, ale ........ muszę mieć 100% pewność, że tak chcę nazwać synka. Na razie jestem nie do końca przekonana, choć naprawdę podoba mi się to imię :-).
Choć niektórzy kojarzą z Dominem to bzdura tak kojarzyć imiona.
Mało popularne b. przyjemne imię, można ładnie mówić zdrobniale Dominiś, w zdecydowanej przewadze na Piotrkiem, ale to tylko moje skromne zdanie oczywiście, bo nie lubię jak się b. powtarzają, choć mojego Alanka też już przybywa:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry