reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Znajomi dali na imię dla syna Denis, to dopiero można kojarzyć:rofl2:..... osobiście nie lubię tego typu imion, Denis, Ariel itd. No ale o gustach się nie dyskutuje.
Ja dalej zastanawiam się nad Mikołajem, Dominikiem, Sebastianem lub Maciejem?:baffled:
 
reklama
wczoraj widziałam suwaczek mamy jakiejś na BB.Swojemu synkowi dała na imię Jurand bo pisało Jurandzik.
 
Znajomi dali na imię dla syna Denis, to dopiero można kojarzyć:rofl2:..... osobiście nie lubię tego typu imion, Denis, Ariel itd. No ale o gustach się nie dyskutuje.
Ja dalej zastanawiam się nad Mikołajem, Dominikiem, Sebastianem lub Maciejem?:baffled:
Denis był taki zespół Disco Polo( co do skojarzeń) ale mnie się podoba, pozostałe też, ale Maciek już nie bo kojarzyło mi się zawsze z ........grubaskiem:(

wczoraj widziałam suwaczek mamy jakiejś na BB.Swojemu synkowi dała na imię Jurand bo pisało Jurandzik.
Od razu pomyślałam o Krzyżakach, ale ....mnie się nawet widzi:)
 
Ja ostatnio na suwaczku którejś mamy z BB widziałam imię ... JONASZ :) Bardzo nietypowe ... ;)
 
Znajomi dali na imię dla syna Denis, to dopiero można kojarzyć:rofl2:..... osobiście nie lubię tego typu imion, Denis, Ariel itd. No ale o gustach się nie dyskutuje.
Ja dalej zastanawiam się nad Mikołajem, Dominikiem, Sebastianem lub Maciejem?:baffled:

Jsak dla mnie to z tych imion na pierwszym miejscu jest Maciej, później Dominik, a reszta tak średnio jak dla mnie :-)

Uwielbiam imię Maciej :)

Hahaha... ja tak samo :-D Chociaż gdybym miała synka to byłby Adaś, ponieważ mój mąż ma Maciej na imię :-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry