reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Juliusz mi się nie podoba, ale za to Julian tak :)
Zdrobnienie "Julek" jest po prostu słodkie i kojarzy mi się z takim małym, uroczym blondynkiem ;)
Dla chłopca podoba mi się jeszcze Emilian i Aleksander :)

U Nas Córcia potwierdzona na 100% i imię również wybrane na 100% - a więc będzie Martyna Emilia ;)
 
reklama
Laura bardzo ładnie, Maksymilian też mi się podoba, u nas chłopak mial miec tak na imie ale jest dziewuszka i jak juz pisałam bedzie pewnie Zuzia, bo mąż bardzo kręci nosem na Judytę, która z kolei mi się strrrrrasznie podoba, nie wiem jakim cudem ale bede próbowała go jeszcze przekonać:) Jest zatrzesienie Zuziek ostatnio i w sumie nie chciałabym żeby się pięć odwracało jak będę wołać córcię w przedszkolu:) Alicja i Lila świetnie, tylko u nas odpadło na starcie, bo to dwa imiona teściowej;)
Julek jest super, znam jednego- straszny urwis:)
Natan i Alan trochę nie w moim guście, poza tym jak się przestawi literki w Alanie wychodzi wiadomo co i obawiałabym się trochę, że będą tak wołać na synka w szkole;)
Dziwne masz skojarzenia.
 
Dziwne masz skojarzenia.

Możem tępa, ale nie wiem co wychodzi po przestawieniu literek :baffled: Oświecicie mnie? :-D

Ani Alan ani Natan to nie imiona w moim typie, ale najważniejsze, żeby rodzicom się podobało :tak: Ale ogólnie, to pasują do siebie nawzajem więc dla bliźniaków moim zdaniem spoko :-D
 
Mnie się strasznie podoba Hania :-)

Hania - cudowne imię dla dziewczynki. Od początku miałam przeczucie, że urodzę dziewczynkę, a tu...niespodzianka.

Od kilku tygodni wiem, że będzie synuś. Cieszę się bardzo. Myślimy nad imieniem Piotr lub Dominik. Mężowi bardzo się podoba imię Dominik, a ja ciągle się zastanawiam.
Które ładniejsze? :)
 
Lilly Mi osobiście podoba sie i Dominik i Piotrek :-) Więc dała bym właśnie w tej kolejności na 1 i 2 :-)

a u mnie zostaje Wiktoria, Marcin nie zgadza się na Julkę :-( Ale Wiki też ładnie :-)
 
Możem tępa, ale nie wiem co wychodzi po przestawieniu literek :baffled: Oświecicie mnie? :-D

Ani Alan ani Natan to nie imiona w moim typie, ale najważniejsze, żeby rodzicom się podobało :tak: Ale ogólnie, to pasują do siebie nawzajem więc dla bliźniaków moim zdaniem spoko :-D
No właśnie ja też tępa, bo nie wiem!

Lilly Dominik bardzo ładnie imię, moja kuzynka tak dała pół roku temu synkowi, ohhhh jaki on jest grzeczny Dominiś:):):)
 
A Piotrus to moj maz :) najcudowniejszy facet na swiecie :) spokojny, dobry i zlota raczka :)
chyba dam mu to potem do przeczytania hehe

a ja dalej zastanawiam sie nad tym Olivierkiem hmm
 
Od kilku tygodni wiem, że będzie synuś. Cieszę się bardzo. Myślimy nad imieniem Piotr lub Dominik. Mężowi bardzo się podoba imię Dominik, a ja ciągle się zastanawiam.
Które ładniejsze? :)
oba ładne :-) Ale mi się Dominik bardziej podoba, sama nad tym się zastanawiałam.:-) Piotr dla mnie za popularne..
 
Moja córcia będzie chyba Weronika-Anna,tak chciałam dać jakbym urodziła zamiast Mikołajka córkę.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry