reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Laura śliczne imię :-) mnie się cos podobnego podobało Liliana. A Maksymilian brzmi super ale jak się zdrobni to większość piesków tak się zwie dlatego tez mam dylemat z wyborem imienia. Jak mi się jakieś spodoba i mąż zaakceptuje to rodzina skrytykuje i on nagle zmienia zdanie. Myślicie że Juliusz to krzywdzące imię dla dziecka?
Julek-nie.Dlaczego?
 
reklama
Mnie się Juliusz baaaardzo podoba. Sama miałam to imię na uwadze jak moja córeczka miała byc synkiem... :)
Laura podoba się dopóki czytamy "po polsku", a nie Lora jak to wymawiają anglicy.
 
Witam

A co myślicie o imieniach Natan i Alan? Jestem w ciąży w bliżniakami i podobno na 99% będą to dwa chłopaki. Rozważam w mężem najróżniejsze imiona ale te dwa jakoś tak do nas przemawiają.
 
Witam

A co myślicie o imieniach Natan i Alan? Jestem w ciąży w bliżniakami i podobno na 99% będą to dwa chłopaki. Rozważam w mężem najróżniejsze imiona ale te dwa jakoś tak do nas przemawiają.

ja osobiście nie lubie takich imion,wole proste polskie.
Ale to rzecz gustu oczywiście,więc spoko,jak ci sie podobaja...
 
Witam

A co myślicie o imieniach Natan i Alan? Jestem w ciąży w bliżniakami i podobno na 99% będą to dwa chłopaki. Rozważam w mężem najróżniejsze imiona ale te dwa jakoś tak do nas przemawiają.

równiez i ja nie jestem za takimi imionami ale jezeli czujecie ze tak maja sie nazywac wasze pociechy to tak zrobcie przeciez to wasze dzieci mosicie to czuc w sercu...
 
Witam

A co myślicie o imieniach Natan i Alan? Jestem w ciąży w bliżniakami i podobno na 99% będą to dwa chłopaki. Rozważam w mężem najróżniejsze imiona ale te dwa jakoś tak do nas przemawiają.
Mój synuś jest Alan tzn. będzie jak się urodzi:):):) Natan boskie mi sie podoba!!!!!!!!

Poza tym Urszulko Julek sliczne imię!!!!
 
Ostatnia edycja:
Laura śliczne imię :-) mnie się cos podobnego podobało Liliana. A Maksymilian brzmi super ale jak się zdrobni to większość piesków tak się zwie dlatego tez mam dylemat z wyborem imienia. Jak mi się jakieś spodoba i mąż zaakceptuje to rodzina skrytykuje i on nagle zmienia zdanie. Myślicie że Juliusz to krzywdzące imię dla dziecka?

Moja sąsiadka, która urodziła dwa miesiące temu, nazwała synka - Juliusz :-) Ładnie - moim zdaniem :-)
 
Mnie się strasznie podoba Hania :-)
Mi też tylko moja siostrzenica ma tak na imię:tak:

Laura śliczne imię :-) mnie się cos podobnego podobało Liliana. A Maksymilian brzmi super ale jak się zdrobni to większość piesków tak się zwie dlatego tez mam dylemat z wyborem imienia. Jak mi się jakieś spodoba i mąż zaakceptuje to rodzina skrytykuje i on nagle zmienia zdanie. Myślicie że Juliusz to krzywdzące imię dla dziecka?
Bardzo podoba mi się zdrobnienie-Julek-też nad tym myślałam:tak:

Witam

A co myślicie o imieniach Natan i Alan? Jestem w ciąży w bliżniakami i podobno na 99% będą to dwa chłopaki. Rozważam w mężem najróżniejsze imiona ale te dwa jakoś tak do nas przemawiają.
Ja podobnie jak Rozalka i Bogusia wolę typowo polskie imiona:tak:
 
reklama
Laura bardzo ładnie, Maksymilian też mi się podoba, u nas chłopak mial miec tak na imie ale jest dziewuszka i jak juz pisałam bedzie pewnie Zuzia, bo mąż bardzo kręci nosem na Judytę, która z kolei mi się strrrrrasznie podoba, nie wiem jakim cudem ale bede próbowała go jeszcze przekonać:) Jest zatrzesienie Zuziek ostatnio i w sumie nie chciałabym żeby się pięć odwracało jak będę wołać córcię w przedszkolu:) Alicja i Lila świetnie, tylko u nas odpadło na starcie, bo to dwa imiona teściowej;)
Julek jest super, znam jednego- straszny urwis:)
Natan i Alan trochę nie w moim guście, poza tym jak się przestawi literki w Alanie wychodzi wiadomo co i obawiałabym się trochę, że będą tak wołać na synka w szkole;)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry