reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U mnie zostaje Emilia :-) mąż powiedział ze ja mam decydować o dziewczynkach:-)
 
reklama
Ciekawi mnie jak zdrobnić imię Amanda,czy Olgierd....?

to proste - Ami, Andy lub Mandy i Olek, Oluś, Olcio itp. (podobnie jak z Olgą) :tak:
poza tym mnie sie wcale nie podobają zdrobienia. zawsze mnie wkurzalo gdy ktos mowil do mnie Martusiu, Marciu czy Martuniu, bleee

co do Nadii - piękne, ale moim wszystkim znajomym facetom tez sie kojarzy z ukraińską dziwką, podobnie jak Natasza, Lena, Ksenia itp. :/
 
Ostatnia edycja:
Ja bardzo chciałam imię POLA - śliczne, jednak mąż uparł się na INGA ;) hmmm
Miał być syn Viktor - więc wybór imienia zostawię raczej mężowi- hehe
Do sierpnia jeszcze trochę pozostało...............

kasia2506- mam na imię Magdalena i wiele osób mówi do mnie Madziu......
-jest to dla mnie takie urzekające......... czuję się jak dziewczynka ;)

Ja też jestem Magdalena, ale "Madzi" nie trawię :baffled:
Jakbyśmy się nie starały to możemy nie trafić w gust naszych Maleństw. Wtedy zostaje Im drugie imię, ale to już będzie nie nasza decyzja :-)

No właśnie każdemu podoba się coś innego;-) Moja siostra Ania nie cierpi Andzi, a mam koleżankę do której tylko tak wszyscy mówią:blink:
 
Cześć, pozdrawiam ciepło z Jelonki

U nas wybraliśmy Antosia dla chłopca i Elę (Elżbietę) dla dziewczynki, choć mógłby być jeszcze Emil i Lidia (rodzina protestuje bo mam i siostrę i ciotkę Lidkę, a mnie się bardzo podoba)

Pierwszego synka nazwałam Tadeusz Marek po obu dziadkach, choć jeszcze pradziadek i kuzyn mają Tadeusz i jakoś wtedy nie marudzili hehe
imiona, które synek wybrał dla dzidzi to Mateusz i Marta, ale przyjaciele maja roczną Martę wiec odpada,ale zdrobnienie ma przesłodkie Pusia

W przedszkolu synek problemu z imieniem nie ma, jego grupie jest Marcel, Szymon, Oliwer, wiec czasem się śmiejemy że grupa tradycjonalistów się zebrała
 
Adam
albert
bruno
edgar
Gaudenty
Jan
Joachim
Konstanty
leeonard
Ludwik
Maurycy
Mieszko
Modest
Olgierd
Sambor
wsio :D
 
dla niektórych te imiona mogą być nieteges, dla nas są jak najbardziej interesujące. Rodziną wybierającą imiona jest Jaś i ja, a opinie babć i cioć są dla nas równie istotne jak zeszłoroczny śnieg.
 
reklama
Sierpień 8 - u nas będzie Łucja, więc już wiesz co ja sądzę o tym imieniu :-) Kilka osób się mnie pyta jak będziemy do Niej mówili jak będzie malutka. A czy wszystkie imiona trzeba zdrabniać? Wiem, że niektórzy do Łucji mówią Lusia, Luśka. Ala jak dla mnie imie jest piekne samo w sobie i nie potrzebuję zadnych odmian:-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry