reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mi się marzy dla naszej Niuni Łucja :-) To dla mnie imię idealne. Ale TŻ się nie chce zgodzić. Podoba mi się też Lena i Anita. A dla chłopca to tylko i wyłącznie Aleksander ;-) Gabriel też ładnie, ale zauważyłam, że teraz strasznie dużo tych Gabrysiów. I później wołasz dziecko z dworu do domu i pół podwórka się odwraca :-D
 
reklama
Mi się marzy dla naszej Niuni Łucja :-) To dla mnie imię idealne. Ale TŻ się nie chce zgodzić. Podoba mi się też Lena i Anita. A dla chłopca to tylko i wyłącznie Aleksander ;-) Gabriel też ładnie, ale zauważyłam, że teraz strasznie dużo tych Gabrysiów. I później wołasz dziecko z dworu do domu i pół podwórka się odwraca :-D

tak naprawde nikomu niedopasusz bo jakie imie niewybierzesz to jakas osoba sie znajdzie i stwierszi ze brzydkie , ale najlepiej niepatrzec na innych i myslec po swojemu tak jak serce dyktuje .... :)
 
tak naprawde nikomu niedopasusz bo jakie imie niewybierzesz to jakas osoba sie znajdzie i stwierszi ze brzydkie , ale najlepiej niepatrzec na innych i myslec po swojemu tak jak serce dyktuje .... :)

Prawda, ale TŻowi to chyba dopasować muszę :-) W końcu to ojciec naszego dziecka :-D
 
U nas pozostały dwie opcje-Agatka lub Małgosia:tak: Podobało nam się jeszcze Magdalena, ale jak myślę o tym, że ktoś będzie mówił do małej Madzia to mi się nie podoba:dry:
 
U nas pozostały dwie opcje-Agatka lub Małgosia:tak: Podobało nam się jeszcze Magdalena, ale jak myślę o tym, że ktoś będzie mówił do małej Madzia to mi się nie podoba:dry:

Agatka jest sliczne od samego poczatku mi sie podobalo i tak juz zostanie tylko kwestia drugiego :)
 
Ja bardzo chciałam imię POLA - śliczne, jednak mąż uparł się na INGA ;) hmmm
Miał być syn Viktor - więc wybór imienia zostawię raczej mężowi- hehe
Do sierpnia jeszcze trochę pozostało...............

kasia2506- mam na imię Magdalena i wiele osób mówi do mnie Madziu......
-jest to dla mnie takie urzekające......... czuję się jak dziewczynka ;)
 
kasia2506- mam na imię Magdalena i wiele osób mówi do mnie Madziu......
-jest to dla mnie takie urzekające......... czuję się jak dziewczynka ;)

Ja też jestem Magdalena, ale "Madzi" nie trawię :baffled:
Jakbyśmy się nie starały to możemy nie trafić w gust naszych Maleństw. Wtedy zostaje Im drugie imię, ale to już będzie nie nasza decyzja :-)
 
Mi się marzy dla naszej Niuni Łucja :-) To dla mnie imię idealne. Ale TŻ się nie chce zgodzić. Podoba mi się też Lena i Anita. A dla chłopca to tylko i wyłącznie Aleksander ;-) Gabriel też ładnie, ale zauważyłam, że teraz strasznie dużo tych Gabrysiów. I później wołasz dziecko z dworu do domu i pół podwórka się odwraca :-D

Mężowi sie Łucja podoba bardzo,ale bliska znajoma dała ,wiec odpada(do malutkiej Łucji mówia Lusia).
 
reklama
Dla mnie wybór imienia jest bardzo ważny, bo mi się moje starodawne imię nigdy nie podobało choć większości osób które poznałam w swoim życiu bardzo się moje imię podoba bo jest rzadko spotykane...

I ani Bogusia, ani Bogumiła, ani Bogna ech jak by kto nie wołał było mi źle...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry