reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
polianna-Twoja córcia ma mieć na imię Lilianna.Mnie też podoba się to imię i zdrobniania.Kiedyś w dzieciństwie poznałam na wczasach dziewczynę o tym imieniu i wtedy spodobało mi się to imię.Właściwie to będę zastanawiać się czy dać tak mojej malutkiej.Starsza ma Zuzanna to by mogła być też Lilianna.A myślałam o Milenie ale chyba ładniej L.

A zastanawiam się-czy jak wybieracie imię dla dziecka czytacie jego znaczenie?Ja czytam.

MILENA imię mi bliskie, bo mojej siostry córka tak ma na imię i to moja chrześnica, śliczne, rzadko spotykane imię:)
 
reklama
MILENA imię mi bliskie, bo mojej siostry córka tak ma na imię i to moja chrześnica, śliczne, rzadko spotykane imię:)

Oj nie takie zadkie,u nas na lutówkach 2,a w okolicy z 3 znam małe dziewczynki9poniżej 5 lat).:-)
Ale zgadzam sie bardzo ładne.
 
Witam sierpniówki:)
U nas bedzie córcia potwierdzona przez dwóch lekarzy na nawet wiecej niz 99% ale prawdę mówiąc z imieniem jest mały problem, bo żadne specjalnie za serce nas nie chwyta... Na razie zwycięża Zuzanka.
 
Hania super, Alicja super, Ewelina mniej:) Sama chciałam Hanię, ale niestety wielu moich znajomych nazwało tak swoje cócie i tak bez sensu kolejną Hanię do towarzystwa;p
WIęc chyba będzie Emilka:)
 
A ja już sama nie wiem.Jak dam jakąś propozycję to się nie podoba moim starszakom.Syn coś mówił o Patrycji ale chyba nie.Na razie mój mąż nic jeszcze nie powiedział.
 
U mnie wśród znajomych nie ma żadnych z tych trzech. Są natomiast Leny, Weroniki, Oliwie, Aleksandry. Ale z tego co widzę Lena chyba będzie na topie w tym roku w Krakowie :)
Narazie zostaję przy Hani, ale zanjąc siebie z 10 razy mi się odmieni... :)
 
czesc dziewczyny!!

a co myslicie o Laurze? mi juz dlugo, dlugo przed ciaza podobalo sie to imie.a ze bedzie dziewczynka to tak chyba zostanie.

dla chlopczyka podoba mi sie Maksymilian.
 
reklama
Laura śliczne imię :-) mnie się cos podobnego podobało Liliana. A Maksymilian brzmi super ale jak się zdrobni to większość piesków tak się zwie dlatego tez mam dylemat z wyborem imienia. Jak mi się jakieś spodoba i mąż zaakceptuje to rodzina skrytykuje i on nagle zmienia zdanie. Myślicie że Juliusz to krzywdzące imię dla dziecka?
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry