reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

imiona dla naszych dzieciątek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ze tak sie wtrace :):):) moj maly chlopczyczek bedzie Kornelkiem mial byc Nathanem ale mojemu mezusiowi sie nie podoba.... :/ a ze ja imie dla corci wybieralam wiec musielismy znalesc takie ktore sie obojgu bedzie podobac :)
pozdrawiam :)
 
Ja chciałam nazawać synka Nikoś ale mąż się uparł na Mateusz.Filip też mi się podoba mam kuzyna Filipa i naprawdę fajny chłopak z niego.
A u Nas będzie Patka czyli Patrycja:)
 
My z kolei dla dziewczynki mieliśmy już wybrane imię - Hanna, ale kiedy lekarz nam powiedziała, że prawdopodobnie będzie synek zaczęliśmy główkować...Na razie są dwie opcje: Maciej i Sebastian - jeszcze się zastanowimy, ale chciałabym jak najszybciej podjąc decyzję by móc już jakoś imiennie zwracać się do mego brzuszka :)
Nie wiem tylko, czy jest sens angażowania rodziny w wybór imienia. Bo obawiam się, że mogą być takie reakcje jak pisała tu m.in. jedna z forumek na temat Amandy. Może lepiej postawić ich przed aktem dokonanym i tyle:) Po co się niepotrzebnie stresować :)
 
My z kolei dla dziewczynki mieliśmy już wybrane imię - Hanna, ale kiedy lekarz nam powiedziała, że prawdopodobnie będzie synek zaczęliśmy główkować...Na razie są dwie opcje: Maciej i Sebastian - jeszcze się zastanowimy, ale chciałabym jak najszybciej podjąc decyzję by móc już jakoś imiennie zwracać się do mego brzuszka :)
Nie wiem tylko, czy jest sens angażowania rodziny w wybór imienia. Bo obawiam się, że mogą być takie reakcje jak pisała tu m.in. jedna z forumek na temat Amandy. Może lepiej postawić ich przed aktem dokonanym i tyle:) Po co się niepotrzebnie stresować :)

dobry pomysl :tak:. ja rodzine zaangazowalam, bo obiecalam rodzenstwu, jako ze im wlasciwie ja wybralam imiona i wlasnie mialam tak jak piszesz :-(
 
A u nas na dzień dzisiejszy będzie Mikołaj :-) ale jeszcze zastanawiamy się nad Dominikiem, Sebastianem lub Maciejem. Drugie imię synuś będzie miał po tacie czyli Mateusz ;-)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry