reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

hej śliczne Mamuski:)   my jeszcze z  mężem  nie znamy płci, ja czuję , że będzie chłopak, ale zobaczymy ,
dla chłopca imię wybraliśmy i tu jesterśmy zgodni: Kubuś albo Piotruś a na drugie    Wojtuś (po Tatusiu :) )
a co do dziewczynki to panuje pewna niezgodność, mój mężuś nie uznaje imion dziwacznych ( jak je bezpodstawnie  nazywa )   a mnie sie  podobają,  np. Milena, Dominika, Karolina. On  by chciał Magdę   albo ( o zgrozo!!!) bez urazy Laurę!!!!!   
ostatnio podsunęłam mu imię Natalia i chyba zaskoczył  tzn chyba mu sie troszekę podoba..
no zobaczymy..wszyscy  twierdzą, że będzie syn  bo  urodę jeszcze mam hhee a corka by mi już odebrala...        (nie wierzę w takie cuś)   
pozdrawiam Was :)



         
 
reklama
Witam styczniowe mamuski. Jesli chodzi o dziewczynke to teraz omawiamy imiona Lena lub kinga, a jesli chodzi o chlopca to szczerze mowiac niue mam wogole pomyslu, zobaczymy moze cos wymysle w najblizszym czasie oczywiscie z mojim mezusiem .Pozdrawiam
 
Bunia wyobraź sobie, że mój mąż obudził się dziś rano i powiedział, że wlasnie przyśniło mu się imię Kinga :) niezły zbieg okoliczności, podoba mi się także to imię :)
buziaki dla Wszystkich ;)
 
Martusie to milo !!! Kurcze chcialabym chyba wiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka, moze niedlugo sie dowiem, ale pewnosci i tak nie bede miala. Pozdrawiam
 
Czesc mamuski.
MY z mezem stwierdzilismy,ze nie chcemy znac plci dzidziusia do konca i chcemy zeby byla to niespodzianka,ale oczywiscie prognozy juz sa i mowia ze bedzie to chlopiec,bo mam brzuszek do przodu i tez mowili cos o urodzie.Wiec dla chlopca mamy imie Oliwier a dla dziewczynki Wiktoria lub ANASTAZJA.
 
Dziewczyny, małe zestawienie. Oto imiona, które dotąd pojawiły się na naszym styczniowym forum:
Dziewczynki:
Maja x 3
Oliwia x 3
Wiktoria x 2
Kinga x 2
Aniela x 2
Anastazja x 2
Hanna x 2
Ida x 2
Milena x 2
Zuzanna
Jasmina
Daria
Nina
Lena
Maria
Alicja
Dominika
Mia
Agnieszka
Joanna
Helena
Rozalia
Natalia
Magda
Laura
Karolina
Zofia

Chłopcy:
Jakub x 3
Bartosz x 3
Piotr x 2
Łukasz x 2
Adam x 2
Stanisław x 2
Mikołaj x 2
Mateusz x 2
Józef
Oskar
Oliwer
Wojciech
Marek
Maciej
Ignacy
Sergiusz
Cazary
Wiktor
Jan
Noe
Tilib
Bartłomiej
Sebastian
Tomasz


 
Hej,

Też zaczeliśmy się zastanawiać nad imionami mnie podoba się Jakub i Tymoteusz co do żeńskich to jakoś mam problemy - żadne jakoś specjalnie mi nie odpowiada.
Mój miś chciałby Justynę ale nie jestem przekonana bo na męskie chciał Anatazy ;D a to już lekka przesada :laugh:

Jest sporo ładnych imion np: Maja, Oliwka, Julia - ale są one tak popularne że chyba nie zdecydujemy się.

Może dobrze byłoby zrobić listę TOP imion :D

Gocha
 
Ejjj, Anusiakanusia ŚWIETNE zestawienie - grtuluje wytrwałości. ;D ;D ;D

Z żeńskich podoba mi się: Laura, Rozalia, Wiktoria
Dla chłopców: Oliwer, Tymoteusz, Jakub.

Ciekawe co mój misiek powie na to? ;D
 
reklama
lwica, tak się cieszę, że ktos jeszcze myśli o imieniu Anastazja, bo u mnie rodzina wiekszość znajomych dziwnie reaguje na to imię, a przecież jest takie słodkie
co do imienia dla chłopca, zrodziła się myśl Hubert - ale jeszcze nie wiem
 
Do góry