reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

IMIONA DLA NASZYCH DZIECI!!!

reklama
Wiecie co??!!! Muszę się pożalić... mój mąż nie chce rozmawiać ze mną o imionach dla dziecka co mnie doprowadza powoli do szału- nie wiem o co mu chodzi! Chyba nie chce sam wybrać!!!!!!!!Jeszcze wymyśli jakiegoś Franka (bez urazy)!
Wywiesiłam mu listę z imionami jakie mi się podobają ;D ma się "oswoić" i dopisać swoje.
Zdecydowałam się na:
Maja Ida Oliwia (w tej kolejności jak mi się podobają)
Sebastian Mateusz Mikołaj

Ale tak szczerze nie mogę się zdecydować na imię dla chłopca i myślę jednak, że to znak i będzie dziewczynka :) :) :)
 
Izabelka pisze:
Wiecie co??!!! Muszę się pożalić... mój mąż nie chce rozmawiać ze mną o imionach dla dziecka co mnie doprowadza powoli do szału- nie wiem o co mu chodzi! Chyba nie chce sam wybrać!!!!!!!!Jeszcze wymyśli jakiegoś Franka (bez urazy)!
Wywiesiłam mu listę z imionami jakie mi się podobają ;D ma się "oswoić" i dopisać swoje.
Zdecydowałam się na:
Maja Ida Oliwia (w tej kolejności jak mi się podobają)
Sebastian Mateusz Mikołaj

Ale tak szczerze nie mogę się zdecydować na imię dla chłopca i myślę jednak, że to znak i będzie dziewczynka :) :) :)

ba u nas tak samo:) dzewczynka wiadomo Maja i ne ma w tym zadnych watpliwosci:)
a z chlopakiem problem zadne imie mi juz sie nie podoba:)

ps a sasiadowi urodziła sie coreczka i dali naimie Hania:) tez ladne:)
 
[Zdecydowałam się na:
Maja Ida Oliwia (w tej kolejności jak mi się podobają)
Sebastian Mateusz Mikołaj

Z Twoich propozycji podoba mi się Sebastian (jak mój synuś) a dla dziewczynki Ida lub Maja :)
 
hihi chyba bedze wysep na pszczólki:)

a ja ide w cwartek moze pan doktor podejrze co sie kryje w bzusiu:) narazie skonsumowalo 3 talerza barszczu ukrainksiego i jest cisza konsumuje:)
 
ja to bardzo czekam na dziewuszkę, a imie jej będzie Anastazja, chociaz cała rodzina i większość znajomych marszczy się, ale co mi tam, od poczęcia jest Anastazją i tak do niej mówię,nie mogę dziecku po 5 miesiącach zmieniać imienia :laugh:
 
A ja chcę nazwać córeczkę Alicja Hanna, a chłopczyka Bartosz Tomasz (dwa imiona). Mi podoba się jeszcze maciuś ale mąż nie chce :( ostatnio gin kazał szykować imię dziewczynce, ale jeszcze zobaczymy... ;)
 
reklama
Do góry