reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla naszych bobasków

reklama
Ja dla dziewczynki wybrałam Tosia :) A dla chłopca marzyłam od zawsze o imieniu Patryk ze względu na mojego idola ( wiem, dziecinne ale tak już mam jako zodiakalny bliźniak hihi)
 
nie wiem,czy nie zapeszam w tensposob, piszac o imionach. Ja ostatnio chcialabym zeby byl jednak chlopak,ale jak patrze na to usg to wydaje mi sie,ze to dziewczynka :happy:
dla dziewczynki mamy dwa imiona do wyboru: Maja i Julia,
popularne,ale bardzo nam sie podobaja, choc ja mam jeszcze inne typy,drugorzedne np. Liliana
Dla chopca natomiast to ja mam dwa typy, z ktorymi za bardzo nikt sie nie zgadza: Juliusz i Marcel, maz mowi o Franku, Antku, a rodzina o Filipie, Kacperku, wiec juz wiem co z tego bedzie,ale ja chche Julka!! przynajmniej narazie :happy: hihi

 
AniaCh bardzo fajne imiona
Lilianna to tez moj drugorzedny typ, choc maz sie nie zgadza
pierwszorzedny to niezmiennie juz od pewnego czasu Klara
dla chlopcow to jeszcze nic pewnego ale pewnie pojdziemy w desen Antkow.
 
My, z racji tego, ze mieszkamy w Irlandii i planujemy zostac tu na stale, mamy dla Truskawki irlandzkie imiona:tak:
Dla dziewczynki Aoife, a dla chlopca Aidan :-)
hehe pelna egzotyka:-p:cool2:
 
ja narazie mam imię dla dziewczynki. Ale dziewczynka będzie dwojga imion - drugie to Danuta po mojej mamie. Na pierwsze nie mam pomysłu.
Dla chłopca imiona wybrał tatuś, będzie Kaspian lub Dorian. Mi sie podoba Marcel (nazywam tak mojego partnera, chociaż ma inne imię ) :-)
 
reklama
Do góry