reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla naszych bobasków

reklama
Wiecie może to dziwne, ale przy pierwszej ciąży mieliśmy imię tylko dla chłopca i od początku miał być Patryk i jest, teraz mamy tylko imię dla dziewczynki i oby też się sprawdziło to będziemy mieli córeczkę o imieniu Pola:-) i na szczęście nie musi już być Apolonią,żeby był skrót Pola, bo to teraz osobne imię
 
Wiecie może to dziwne, ale przy pierwszej ciąży mieliśmy imię tylko dla chłopca i od początku miał być Patryk i jest, teraz mamy tylko imię dla dziewczynki i oby też się sprawdziło to będziemy mieli córeczkę o imieniu Pola:-) i na szczęście nie musi już być Apolonią,żeby był skrót Pola, bo to teraz osobne imię

to tak jak u mnie:-) w pierwszej ciąży miałam tylko imię dla córki i urodziła się Wiktoria, teraz mam tylko dla chłopca - Oskar:-)
 
My w 1 ciąży na początku mieliśmy imię tylko dla chłopca (Konrad) a urodziła się Kingusia (znaliśmy wcześniej płeć, więc się namyśliliśmy ;-) ).
 
Mój mąż nie chce słyszeć o innym imieniu dla dziewczynki jak Zuzanna...mnie natomiast podoba się Zosia, Kalinka, Hania...ale tak naprawdę narazie nie wiem na 100%. Dla chłopca podoba mi się Szymon, Bartosz, Antoni. Narazie jeszcze nie wiem...;-)
 
my mamy nadzieje na dziewczynke prawdopodobnie bedzie Nikola Magdalena a jesli chlopiec to moze Konrad Krzysztof lub na odwrót
 
U nas chlopiwe bedzie na 100% Oskar a dla dziewczynki jeszcze nie wybralismy. Moze Lena albo Magdalena albo Jagoda :tak:
 
reklama
Do góry