reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków :)

reklama
Matik- ja też tak mam jeżeli chodzi o imiona. Tadzia akurat znam fajnego:-)ale moja rodzinka uważa,że to imię trochę obciachowe:-(dobrze,że przed nami jeszcze trochę czasu:-)
 
Ja dla chłopca mam Aleksander :) bardzo spodobało nam się to imię. Jakoś tak chyba gdzieś usłyszeliśmy i od razu zostało :) ma dużo zdrobnień i dobre znaczenie :)
Natomiast gdyby miała być jednak dziewczynka, w życiu nie będzie to Aleksandra, bo niestety mam złe doświadczenia z takimi osobami :-D
 
Bałam się tego, że tu będzie jakaś Aleksandra :-D mitaginka, na pewno nie jesteś zła :-D
może już nie będę wymieniała pozostałych imion, do których nie pałam szczególną miłością hihi ale chyba więcej takich mam męskich :-D
 
Nie nie znam tego imienia :)

Ale dzis rozmawialiśmy z chłopcami o imieniu Oliwia, naszym wymarzonym i chłopcy stwierdzili ze te lubią to imię wiec chyba jednak zostanie Oliwka :)
Jeszcze wszystko sie okaże :)
 
Cattleya to odmiana storczyka :-p a imię chyba popularne przez film (nie pamiętam tytułu).

Edit.
Film nosi tytuł Colombiana ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry