reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków :)

Dzieki wiecie co bo marzyła mi sie Oliwia ale moi chłopcy mówią nie bo juz jest w rodzinie
Choć to chyba z zazdrości bardziej wynika bo bardzo lubimy mała oliwkę :) chłopcy tez
Wie szukamy innego imienia zeby sie z nikim nie kojarzyło ;)
 
reklama
A my wybraliśmy dla chłopca Kuba, a jak będzie dziewczynka to mamy kilka póki co i ciężko zdecydować - Alicja, Kasia, Agnieszka lub Maja... :) Może jutro będziemy już wiedzieć kto tam rośnie w brzuszku i będzie łatwiej podjąć decyzję :) Buziaki
 
Liliana piękne...bardzo bym chciała dać tak na imię dziewczynce, ale niestety moi teściowie nazwali psa imieniem Lilka...no i coż, przecież nie będziemy mówić na dziecko i na psa tak samo:( Swoją drogą nie miałam pojęcia, że to imię jest teraz takie popularne:) My w końcu wybraliśmy dla dziewczynki imię Paula. A z chłopcem jest ciężej, chodził nam po głowie Franciszek ale chyba jednak wybierzemy jakieś inne imię.
 
Ja pierwszy raz słyszałam o tym imieniu, nigdy wczesniej jakoś nie zwróciłam na nie uwagi widocznie
Mi sie tez podoba reszta rodziny rownież ale mąż mówi że mamy jeszcze czas na podjęcie decyzji ;)
 
Ja mam znajoma Lilianę, starszą już panią. Ładne imię, ale ostatnia jego popularność mnie zniechęca.

Cały czas nie mamy nic fajnego dla chłopca, a pewnie jak na złość, będzie chłopiec! :cool2:

P.S.
Jagna mi się też podoba, ale mamy już psa o tym imieniu.
 
Natan, Nataniel, bardzo mi się podoba. Ale mężowi nie :-/

Doszliśmy do porozumienia. Będzie Alan Jan lub Liliana Maria. Koniec kropka ;)
 
reklama
Do góry