reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla maluszków

Megami tez mamy problem. I ja i Ł mamy siostry. Z kuzynami slabu kontakt, a moj jeden kuzyn jest chrzestnym mlodego a drugi synka mojej kuzynki. A Ł swoich kuzynow nie chce za nic w swiecie. No i nie mamy kogo za to siostry sie prawie bija ktora ma zostac.

Doggi to ladnie Wam poszlo ;-) u mnie Ł sie smieje ze zaprosil mnie na kolacje a ja zostalam od razu na sniadanie :p
 
reklama
My teraz będziemy mieli 3 rocznicę ślubu, a znamy się 4 lata. Łukasz mi się oświadczył po 6 miesiącach bycia razem heh.

My już mamy chrzestnych wybranych.
Mój Ł ma dwie siostry i jedna jest chrzestna Tymka, a druga będzie teraz no, a chrzestnym będzie mąż tej co jest chrzestna Tymona heh
 
Alecta a Ty jedynaczka? My pewnie wezmiemy moja sis i takiego znajomego. Oni dobrze po 30sa, nie maja dzieci bo nie moga, invitro i nic innego nie dxiala. Nam bardzo pomogl jak moglam poronic na poczatku ciazy. I chyba wlasnie jego wezmiemy
 
Ja problem z chrzestnymi będę miała dopiero dla 3go dziecka :-D
Mam dwóch braci, jeden jest chrzestnym Tosi, drugi będzie chrzestnym Fasoliny, Robert ma siostrę i siostrzenicę w wieku 16 lat, siostra jest chrzestną Tosi, o siostrzenicę będziemy na dniach walczyć w kościele :-D
 
U nas brak pomysłów na chrzestnych ja mam jedną siostrę i ona ze szwagrem są juz chrzestnymi Niny a mąż rodzeństwa nie ma z kuzynostwem tez kontaktów zbytnio nie utrzymujemy wiec znajomi nam pozostają
 
Ja mam aż 3 siostry :-D Ale nie wiem czy któraś zostanie chrzestną :no: Żadna się nie nadaje .. Najmłodsza ma 18 lat i jest strasznie dziecinna ;/ Starsza ma 22 która niedługo sie rozwodzi bo im nie wyszło ( damski bokser ) .. Ale sama święta nie jest .. Jest chamska i strasznie mnie wkurza także ona odpada na bank :) i trzecia ma 23 ale też jakoś nie widzę jej w roli chrzestnej .. I co ja mam zrobić :-(

Dobra przyjaciółka może ? Co Wy na to dziewczyny ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Nadziaa ja mam przyjaciółkę jako chrzestną dla córki, chociaż mam siostrę (raczej niewierzącą). Pewnie rodzinka będzie na początku dziwnie patrzeć, ale to Wasz wybór.
 
Do góry