reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszków

reklama
My ślub po 4 latach razem, w tym roku 7. rocznica...

Ja w ogóle nie jestem zwolenniczką dawania imion po rodzicach, nawet drugiego imienia, co innego po dziadkach, innych znaczących osobach które kochamy itp. Już kiedyś tak sobie rozmawialiśmy, że aż tak w sobie samych zakochani nie jesteśmy żeby dawac swoje imiona dzieciom :) ale w niektórych rodzinach jest taka tradycja.
 
A u mnie w rodzinie taka tradycja aż od moich pradziadków, że drugie imię po rodzicach i Antonina ma Anna, a drugie bobo może będzie miało Robert ;-)

My ślub po 5 latach, za tydzień 4 rocznica ślubu, a w maju minęło nam 9 lat razem :-D
 
U nas Konrad ma drugie imię ale takie co nam się podobało :)
My w sierpniu mamy 9 rocznicę ślubu a znamy się 11 lat. Jejciu, jak ten czas leci...
 
No to u mnie i Męża w rodzinie też wszyscy idą na łatwiznę i drugie imiona mamy po rodzicach (a rodzice po swoich itd). Więc ja i moje siostry na drugie mamy tak samo. :D
 
A u nas nie ma drugich imion. W sensie u mnie bo u Ł sa ale my raczej dziecku nie damy.

Wy juz takie staze dlugie a ja?! Nam 7 sierpnia minie 1,5roku bycia razem :p
 
Każdy kiedyś miał to 1,5 roku ;-)
My na pewno damy 2 imiona, ale jeszcze nie mamy pojęcia jakie. No i oczywiście problem z chrzestnymi... Nie ma kogo wziąć :confused: Ale jeszcze co najmniej pół roku więc póki co bez stresu.
 
reklama
agulqa_b spoczko foczko ja mam dopiero 4 lata bycia razem ;) to tez nie jest jakiś szalony staż ;) a znamy się może ze 3 miesiące więcej ;) a w ciążę zaszłam chyba za pierwszym razem gdy do łóżka poszliśmy, mój mąż nie jest łatwy i długo nie mogłam go zaciągnąć do łóżka :p baba z niego ;) i chyba zactovtak go kocham bo ja mam mało kobiecych uczuć ;)
 
Do góry