reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszkow:):)

ja jak narazie jestem zdecydowana na Nikole ale jeszcze jest czas pewnie jescze zminie decyzje :-p
 
reklama
to może i ja się pochwalę, my od razu z mężem mieliśmy podział, ja wybieram imie dla synka a mąż dla córci, no i od momentu jak się dowiedzieliśmy, że będziemy mieli córeczkę to mąż miał pole do popisu, skoro on ma imę na "M" to ubzdurał sobie, że córcia też będzie na "M" no i tak zostało - będzie Monika :-), mam nadzieję, że córcia przez ostatnie tygodnie nie zrobi nam numeru i nie zmieni płci:cool2: bo ja imienia dla chłopca przestałam już szukać.:-):-):-)
 
U nas będzie Antoś.
To imię mieliśmy upatrzone jeszcze przed naszym ślubem, dla dziewczynki byłoby gorzej, ale ma być chłopiec, więc nasz proces decyzyjny był bardzo krótki. Od razu wiedzieliśmy, że jak chłopiec to Antoś.




 
u nas jezeli potwierdzi sie dziewczynka to bedzie albo Karolinka, albo Natalia. maz jeszcze cos narzeka ale innego pomyslu nie ma.
 
A my chyba w końcu dojdziemy do porozumienia i możliwe że będzie Blanka :-) to imię od początku powtarzało się między innymi propozycjami które przychodziły i odchodziły, a Blanka cały czas była brana pod uwagę, więc chyba też po prostu "osłuchalismy" się z tym imieniem.
Co nie zmienia faktu że i tak najbardziej podaba mi się Nina, ale co poradzić jak małżonek taki nieugięty...;-)
Trzymajcie kciuki, żeby Blaneczka przeszła - T właśnie pojechał w delegację, wraca w czwartek i powiedział że ostateczną decyzję zakomunikuje jak wróci, albo jutro albo jeszcze dziś wieczorem.;-)
Ostatnio mieliśmy kolejne 3 typy - Blanka, Dominika i Ada, teraz T jak go zapytałam czy coś zadecydował to powiedział że zastanawia się nad Blanką a w jego przypadku takie stwierdzenie to prawie jak decyzja ;-) więc bardzo się cieszę bo już jestem bardzo zmęczona tym wybieraniem imienia - w końcu ile można!!!??? :-D
 
My z ''problemem" imienia dla naszej dzidzi borykamy się odkąd się dowiedzieliśmy, że będzie chłopczyk... Narazie zastanawiam się nad Szymonem
 
ANTKOWA - Blanka -sliczne imie !!! Mi Los ostatnio cos marudzil,ze moze jednak nie Lenka tylko Blanka ....I przez kilka dni zastanawialismy sie nad zmiana...ale Lenka nadal zostala :-) :-)
 
reklama
Do góry