reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszkow:):)

Ja też już za wiele do robienia nie mam oprócz spacerów:happy: ale jakoś leci mi ostatnio szybko, choć jeszcze 3miechy wolnego, ale potem nie będzie co w ręce włożyć, żeby tak można było odpocząć na zapas:tak:
My ostatnio z Juliana przeszliśmy właśnie też na Dominika, ale cały czas mnie gryzie, że 9-letnia siostra mojego męża ma Dominika na imię i chyba tak nie bardzo, niby to chłopiec a to dziewczynka.Nie wiem czy to tak dziwnie nie będzie odbierane.:baffled:
 
reklama
To chyba i czas na mnie! Tata od poczatku przystaje na Hugo, tu wymawia sie Ugo, z akcentem na o, po prostu Hugo byc nie moze bo oznacza sok z pomaranczy. Jak dla mnie mogloby byc Julian ale z wymowa marnie wiec pewnie bedzie Hugo. Oswajam sie z mysla a mam jeszcze 3 miesiace!
 
Ostatnia edycja:
A u nas padło kolejne imię - Miłosz, które nam w chwilę przypasowało, tylko, że to już trzecie które ma być na 90%:-D więc do porodu jeszcze się może zmienić.
 
Antkowa nie martw sie, nie jestes sama... ja tez nie mam wybranego imienia i typow jakos tez na razie nie mam...
 
reklama
My chociaż nie wiemy co będzie ale wstępnie imiona są już wybrane dla chłopca Igor-Stanisław,dla dziewczynki Zuzanna-Helena
 
Do góry