reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla maluszkow:):)

reklama
Witam Mamuski,
my z ukochanym wczoraj szukalismy po necie i na kilka fajnych imion ostalo sie jedno mianowicie Maksymilian, bo mamy na 80% chlopaka, :-)
niewiem czy to sie zmieni czy nie, narazie zostajemy chyba przy tym ;-)
ale powiem szczerze ze to STRASZNIE trudna sprawa wybrac imie do swojej pociechy:confused:przynajmniej do mnie ...
 
IGA - sliczne imię !!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Mi sie bardzo podoba , ale ode mnie tylko mi, wiec nawet po uwage nie moglam brac tego imienia.
 
Ja z M jak się tylko dowiedzieliśmy o ciąży ustaliliśmy że dla dziewczynki ja wybieram imię a dla chłopca mój M. Szczerze to zgodziłam się na to bo byłam pewna że będzie cipka :-) a tu fiutek rośnie :-D
My wolimy tradycyjne imiona dlatego synuś będzie miał na imię Daniel :tak:
 
Monia tez chcialam Daniela jesli bedzie chlopak ale moj ukochany stwierdzil ze moze jelen :-( tak wiec odpuscilam i wybralismy Dawid a co do dziewczynki to bedzie Monika :-) Z tego co widze na forum to chyba jedyna w lipcu :-D
 
Ja też myślałam o Dawidzie ale moja siostra na początku mojej ciąży poprosiła bym nie brała tego imienia bo ona chce dać w przyszłości swojemu synkowi :-)
A Monika bardzo ładne imię gratuluję wyboru :-D
 
Imiona zgodne ze znakiem RAK

Alina Ambroży Anna Antoni Artur Bogumił Bogusław Brygida Błażej Franciszek Halina Helena Henryk Iwona Jan Joanna Józef Kalina Lucyna Maciej Maja Marcin Maria Mariusz Marzena Mateusz Małgorzata Michał Mikołaj Monika Natalia Patryk Piotr Rafał Sylwia Wanda Weronika Władysław Zofia Zuzanna

Imiona zgodne ze znakiem LEW

Adela Agnieszka Antoni Antonina Bartłomiej Beata Bernard Bolesław Bożena Daniel Dariusz Eugeniusz Ewa Gabriel Hanna Ignacy Irena Jaromir Jarosław Joanna Jolanta Justyna Karolina Kinga Lidia Magdalena Marek Mariola Mariusz Michał Olga Radosław Roksana Roman Ryszard Róża Sebastian Stanisław Stefan Teresa
 
reklama
Do góry