reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

A my ostatnio z mężusiem się zastanawialiśmy i na dzień dzisiejszy będzie Nel,Nela.Nie wiem jak to w końcu powiedzieć w urzędzie jak jest w Polsce ustawowo te imię.Chyba ze nam co się odmieni to zmienimy
Bo jak wybieraliśmy imię dla syna to najpierw było juz powiedziane Gabriel ale w ostatniej chwili nam co się odwidziało i daliśmy Stasiek

Nooo bardzo dobry wybór :-D My też mamy w planach te imię - krótkie, ładnie brzmi :-), choć jeszcze jest na liście Nina, i Lena (coraz bardziej popularna...).
Nela - tak jest w kalendarzu 3x (marzec, sierpień, listopad), czyli w urzędzie nie powinno być problemu.
 
reklama
Nelka - śliczne imię. Mnie też bardzo podobają się krótkie imiona,
A Nela bardzo fajnie pasuje zarówno dla małego szkrabka jak i dojrzałej kobietki :-)
 
kurde moja matka jest nienormalna, toksyczna, zawsze coś przeczuwałam ;-)
mówię jej, że chcemy młodemu dać na imię Leon, a ta, że jest tyle ładnych imion i chyba zwariowaliśmy, ku**a jak mi się przykro zrobiło, aż się popłakałam
 
Nie gadaj z mamą o imionach! Żadna z Was niech nie gada!!! Mój mąż: "Dominik", moja matka "dłuższe to już nie mogło być?! U nas w rodzinie nigdy się tak żadne dziecko nie nazywało" Ja: "Michał" Ona "zwariowaliście, Marzeny Michał to taki nieznośny bachor, jak dzieci lubię tak jego ani na chwilę strawić nie mogłam, bla bla bla" Też się popłakałam. Marzena to moja daleka kuzynka którą widziałam 3 razy w życiu, jej dużego syna wcale, mieszkają 300km od nas, co mnie obchodzi że on się tak nazywa!
I dogódź tu starej:baffled: Chrzanie ją, będzie Michaś choćby jej na złość:wściekła/y:
 
Dziewczyny nie przejmujcie się zdaniem waszych matek co do imion...to wasze dzieci i to WAM ma się imię podobać a nie im..
A imię Michał jest b. ładne gdybym miała chłopca to tak miał by na drugie, ponieważ mam brata Michała:-)!!!!

Ja powiedziałam mojej mamie jak nazwiemy naszą córeczkę, chyba też jej za bardzo nie przypado do gustu ale nie komentowała tego...Ja jej tylko powiedziałam że każdy ma inny gust i co innego mu sie podoba a ona przytaknęła...
Swoją drogą to dobrze ze mój brat jest chłopakiem bo miałby na imię Stefcia gdyby był dziewczynką:-D:no:
 
Julita Twój byłby Stefcią, a ja miałam być Marian qrwa Maniuś :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jak się cieszę, że między nogami mam to co mam i na imię mam Magdalena, inaczej w skrócie Lena. A moja córcia będzie Elena, też w skrócie Lena :-D:-D:-D
I nic nikomu do tego, wara i już!
 
reklama
Z tymi matkami...
u mnie podobnie - wymyślili sobie z ojcem imiona dla dziewczynki i chłopca - nasze typy zupełnie inne. jak jej wyjaśniłam, ze nie ona będzie mi dziecku imię wybierac to focha strzeliła na 3 dni
ale jak oni nazywali swoje dzieci (mnie i siostrę) i im dziadkowie imiona podsuwali - to w ogóle nie brali pod uwage zdania swoich rodziców - i nadali po swojemu
a teraz oczekują że nieby ja mam brać .... brak słów


Bali - imię Leon jest cudne, fantastyczne, idealnie pasuje i do malucha i dorosłego faceta i wg mnie jest nietuzinkowe - (to był nasz typ dla chłopca!!!) - więc popieram Cię w 300% :-)
 
Do góry