reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

My w sumie jescze nie zastanawiamy się nad imieniem docelowym a to dlatego że nie znami płci naszej kruszynki:-)
Ale już niebawem...mam nadzieje że w 17-18 tyg na USG 4d będzie już wszystko widoczne ;-)ach ta ciekawość....
Ale wracając mnie podoba się imię "dla niej" Michasia,Hania.Dla niego Filip.
Natomiast mój mąż wspomina coś o Stasiu hmmm...
Powiem wam że coraz częściej myślę że to nie łatwe zadanie ;-)
 
reklama
Myśmy nad Konstantym też myśleli ale nasze nazwisko składa się z 11 liter i jak dołoży się jeszcze Konstantego to podpis będzie mu wychodził poza wszelkie rubryki :-D Kurcze szukam czegoś w miarę krótkiego.
 
Leon dla mnie odpada - Jan jest na naszej liście a Maks na MOJEJ liście ;-)ale nie wierzę żeby udało mi się przeforsować...
 
reklama
lenka jest takie imię bo mam 2 znajomych i maja Kostek.

o ile dobrze jestem pionformowana Kostek jest zdrobnieniem od imienia Konstanty


Konstanty

ang. Constantine, Constantin, franc. Constantin, hiszp. Constantino
Konstanty jest imieniem pochodzenia łacińskiego. Wywodzi się od słowa constans, czyli stały, silny, niezmienny, konsekwentny, niezłomny. W Polsce imię to jest znane od XIII w. Dziś używa go 4954 Polaków (w 2001 r. - 12 037). Według astrologów Konstantych charakteryzuje niekonwencjonalność i upodobanie do przygód, mocnych wrażeń i zmian. Imię to najlepiej służy osobom urodzonym pod znakiem Wodnika.
Imieniny: 23 I; 17 II; 11 III; 26 VIII; 30 XI;
 
Do góry