reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama
Sara, Amanda, Samanta... wsadziła bym do jednej połki, podobaja mi sie ale swojej dzidzi bym nie dała....
Wogole to kiedyś chciałam zeby moja coreczka miała na imie Stella :-) :-) ale nie spotkałam sie zeby komus sie podobał moj pomysł ;-);-)
 
Sara, Amanda, Samanta... wsadziła bym do jednej połki, podobaja mi sie ale swojej dzidzi bym nie dała....
no właśnie tego zaszufladkowania się obawiam.. zawsze wydawało mi się, że Sara nie należy to tej popularnej w latach 90-tych grupy imoion typu Amanda, Samanta, Brayan itp:sorry: itd
 
no właśnie tego zaszufladkowania się obawiam.. zawsze wydawało mi się, że Sara nie należy to tej popularnej w latach 90-tych grupy imoion typu Amanda, Samanta, Brayan itp:sorry: itd
moja siostra urodzona w 1991r. wtedy było mało popularne imie. ale była modna bajka Sara mala księżniczka. teraz od jakiś ostatnich 5 lat i jest pełno dziewczynek o imieniu Sara
 
Sary, bym do jednej polki z Samanta, czy Stella nie wsadzila. Bo Samanta i Stella to imiona typowo amerykanskie. A Sara to imie biblijne, spotykane na calym swiecie. Moze w Polsce jest jakies dziwne uprzedzenie do tego imienia, ale tutaj to absolutnie. Jest to imie jak najbardziej o.k.
Tobiasz, tak jak i Etan, imie biblijne. Podoba mi sie.
 
Inadi, nigdy nie spotkalam sie bardzo oryginalne, brzmi niezle i tak troche orientalnie jak dla mnie. To jest imie meskie, czy zenskie?
 
o Stelli nie wspomniałam, ze do tej samej połki...
A co do szufladkowania to tylko moje zdanie. Myśle, że nie ma żadnych uprzedzeń. Chodziło mi o to, ze te trzy imiona jakoś mi sie łączą razem... Tak jak Huber i Norbert... Moze źle to nazwałam...;-)
 
Inadi, nigdy nie spotkalam sie bardzo oryginalne, brzmi niezle i tak troche orientalnie jak dla mnie. To jest imie meskie, czy zenskie?


Inadia - żeńskie... Ja poznałam małą Inadie na placu zabaw, śliczna dziewyczna z czarnymi loczkami:-) dlatego strsznie miło mi sie kojazy:-)
 
Inadi to imie zenskie, czy meskie? Ups... to byla Amanda, a nie Stella, Amanda to tez typowo amerykanskie. Nie wiem, czemu w Polsce Sara jest szufladkowana z amerykanskimi-angielskimi imionami. Sara jako imie biblijne, jest popularna na calyym swiecie, nie tylko w USA, czy Anglii. I tylko o to mi chodzilo. Ale juz pare razy czytalam tutaj w imionach, jakby to imie w Polsce nie bylo dobrze odbierane i kojarzylo sie z nizinami spolecznymi i rodzinami patologicznymi. Co by wskazywalo na to, ze jest jednak zle odbierane.
 
reklama
Nie wiem, czemu w Polsce Sara jest szufladkowana z amerykanskimi-angielskimi imionami. Sara jako imie biblijne, jest popularna na calyym swiecie, nie tylko w USA, czy Anglii. I tylko o to mi chodzilo. Ale juz pare razy czytalam tutaj w imionach, jakby to imie w Polsce nie bylo dobrze odbierane i kojarzylo sie z nizinami spolecznymi i rodzinami patologicznymi. Co by wskazywalo na to, ze jest jednak zle odbierane.
no właśnie :crazy: to imię podoba m.in. dlatego, że jest właśnie biblijne :yes: i w ogóle z Hameryka mi sie nie kojarzy..
 
Do góry