reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

moja siostra urodzona w 1991r. wtedy było mało popularne imie. ale była modna bajka Sara mala księżniczka. teraz od jakiś ostatnich 5 lat i jest pełno dziewczynek o imieniu Sara

moja suczka wabi się Zara- śmiesznie by było, gdyby córce dała na imię Sara:-D hahaah, ale imię mi się bardzo podoba
 
reklama
To bylo na placu zabaw w Polsce, czy we wloszech? Bo jak we Wloszech, to mozliwe, ze to byla mala Marokanka lub inna orientalna dziewczynka. To imie Inadia, tak mi sie orientalnie kojarzy, bo przypomina mi Nadia, imie tutaj typowo orientalne. Nadawane najczesciej przez rodziny pochodzenia magrebianskiego. Tak jakby do Nadia dodac tylko I. Nadia wystepuje chyba tez w Rosji?
 
Zara, to jest wlasnie imie pochodzace od hebrajskiego imienia Sara. I normalnie imie takie istnieje, ale jest duzo mniej popularne niz Sara. Jest tez imie Zora i jest to juz imie arabskie.
 
Takie czarne loczki, to nie jest typowo polska uroda raczej. Ale zdarza sie. Moze to byla Polka, a moze dziecko z mieszanego malzenstwa. Uroda i imie raczej by na to wskazywalo. ;-)
 
Czyli z tego wynika, ze po prostu wybrali dla dziecka bardzo oryginalne imie. Pewnie jest jedyna Inadia w Polsce. A imie jest ladne, moim zdaniem, gdybys miala corke, smialo moglabys ja tak nazwac.

Sama mi piszesz, że nie mam co sie nastawiać na dziewuszke;-);-)
Zostaje Dorian:happy:
 
reklama
Pisze to co ja widze, ze zdjecia i teorii guzka, tak by dla mnie wynikalo. Ale moge sie mylic, nie jestem technikiem usg. Czekaj, az lekarz ci to potwierdzi, a wtedy bedzie to pewne. Byc moze bedzie Inadia. Kto wie.
 
Do góry