reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

ewelle Mój Wojtuś miał być Amelią....:-) Śliczne imie....i wydaje mi się że więcej jest Maj i Zuzanek niż Ameli...Ale może się mylę.....
agate a co do Alexa i Eryka to ja stawiam na Eryka:-)

Mój mąż wczoraj jakoś tak zapytał- A może by tak Bartek?? Nie wiem jakoś tak Wojtuś mi już spasowało....:-) Nie wiem...co myślicie ??
Moja też miała być Amelka...ale będzie Majak


Tak sobie właśnie przypomniałam że w moim rejonie ostatnio dużo Wiktorii i Wiktorów jest!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja już głupia jestem. Nie mamy jeszcze imiona. MM wyleczył sie z Uli, na moje szczęście.
Ostatnio rozważamy Marysię, ale obawiam się Jej 'sierocenia". Wiecie o co mi chodzi ;)

Muszę przetrzepać kalendarz ;))

Podoba mi się bardzo Klara, Lenka, Gabrysia, ale MM sie nie zgodzi.

ech....
 
Dziewczyny dziekuje, ze tak licznie odpowiedzialyscie na mojego posta. Widze, ze Alex wygrywa zdecydowanie. No to moze i tak bedzie na pierwsze, to bede miala dwoch synow na A.

Julita, dla mnie Adrianna, nawet na pierwsze, kojarzy mi sie z piekna kobieta Adriana Karembeu. No i jak podoba mi sie Adrian, bo tak syna nazwalam, to i Adrianna tez sila rzeczy musi mi sie podobac.
 
Agate ja stawiam na Eryka !! :) Mój syn miał tak mieć na imię jednak będzie dziewuszka. Hmm może dam jej na imię Eryka :)
 
Ja mam dwa typy:

Bedzie Krysia albo Ala - ze wskazaniem na to pierwsze...

Kiedys chcialam Maje, potem Michaline - ale za duzo tych imion, zrobily sie za bardzo polularne i nie chce zeby w grupie czy w klasie bylo ich 3 czy 4

Krystyna - to sentyment po mojej zmarłej ciotce - ktora uwielbiałam, ktora byla wyjatkowym człowiekiem, a ktora nie miała nigdy swoich dzieci - nie mogła..
a i do Antosia - Krysia pasuje..
 
bara-dla mnie osobiscie marcelina kojarzy sie z precelkiem:-)he he nie wiem czemu,mi bardzo podoba sie gabrysia,Milenka,Malwina, ale najbardziej to Milenka sliczne takie imie ojjjj:-)
 
Agate wybierz ALEX :tak:
My się zastanawiamy nad drugim imieniem...i już nie wiem czy Zuzanna, Adrianna czy Marianna:confused::confused:
Zuzanna!!!:tak:
Mój mąż wczoraj jakoś tak zapytał- A może by tak Bartek?? Nie wiem jakoś tak Wojtuś mi już spasowało....:-) Nie wiem...co myślicie ??
Wojtuś!!:tak:
A ja już głupia jestem. Nie mamy jeszcze imiona. MM wyleczył sie z Uli, na moje szczęście.
Ostatnio rozważamy Marysię, ale obawiam się Jej 'sierocenia". Wiecie o co mi chodzi ;)

Muszę przetrzepać kalendarz ;))

Podoba mi się bardzo Klara, Lenka, Gabrysia, ale MM sie nie zgodzi.

ech....
Tiger ostatnio rodzi się sporo Marysiątek ;-) ale ja bym bardziej Gabrysię obstawiała:tak:

Ja mam dwa typy:

Bedzie Krysia albo Ala - ze wskazaniem na to pierwsze...
Krystyna - to sentyment po mojej zmarłej ciotce - ktora uwielbiałam, ktora byla wyjatkowym człowiekiem, a ktora nie miała nigdy swoich dzieci - nie mogła..
a i do Antosia - Krysia pasuje..

tak, właśnie miałam napisać, że Krysia bardzo pasuje do Antosia:tak:


a nasz Tomek na drugie będzie miał Gabriel :-)
 
reklama
Do góry