reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

My też cały czas zastanawiamy się nad imieniem do córeczki :tak: Na dzień dzisiejszy mamy 3 typy: Hania, Marysia, albo Zuzia. Z nich najbardziej podoba nam się Zuzia, tym bardziej, że te Zuzanny, które znamy mają fajne charaktery ;-), więc pewnie tak zostanie :tak::-D
 
reklama
My też cały czas zastanawiamy się nad imieniem do córeczki :tak: Na dzień dzisiejszy mamy 3 typy: Hania, Marysia, albo Zuzia. Z nich najbardziej podoba nam się Zuzia, tym bardziej, że te Zuzanny, które znamy mają fajne charaktery ;-), więc pewnie tak zostanie :tak::-D

HANIA - dla mnie super
 
A ja powiem Wam tak. Co region, miasto czy nawet dzielnica to inne imiona są popularne. U mnie jest od groma Julek, Oliwek, Amelek za to Maje, Zuzie czy Marysie to imiona nie występujące wcale :) Zresztą ja imię wybrałam już dawno, zanim zaszłam w ciążę i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie czy jest ono oklepane czy też nie (jak niektóre z Was mówią o imieniu Maja), nam się ono podoba najbardziej i tak będzie miała na imię nasza córeczka :)
 
Cześc majówki, widzę że temat imion powrócił ze zdwojoną siłą :-D

Bara - mi też marcelina kojarzy się z preclami , więc chyba coś w tym jest :tak:, ale gabrysia jest ładne

Julienx ja jednak z tych dwóch stawiałabym na Alę.

komi ja również stwierdzam że Damian fajniejszy od Marcina - Marcin wydaje mi się takim twardym w brzmieniu imieniem.

Właściwie to każdemu może się kojarzyć każde imię w inny sposób i uważam że nie powinno się wogóle sugerować takimi skojarzeniami innych osób bo to są baardzo subiektywne odczucia i własciwie nic nie powinny znaczyć dla matki wybierającej imię dla swojego dzieciaczka.:tak:, bo najważniejsze jest to z czym/kim jej się kojarzy dane imię.

A dla poszukujących imienia dla dziewczynki to oczywiście mój faworyt to Kalina, ale niestety chyba jeszcze będę musiała poczekać z tym imieniem ;-)
 
he he a czemu fajnie?

ja jak mowie damianek to az mi tak milo sie robi,buzia sie smieje,bardzo podoba mi sie te imie i widze juz jak lata latki maly damianek:-)
 
reklama
Ale po polskiemu napisałam "nie mamy jeszcze imiona" Jak to przeczytałam w cytacie od agi0411, to od razu skojarzyło mi sie z wymionem :-D

Miało być oczywiście imienia :tak:

Hania podoba mi się coraz bardzej, ale wcześniej mi się nie podobało, choć moja mama ma tak na imię.
Maryś u nas ostatnio mało nadawanych, Gabryś też.
Zaintrygowało mnie imię Milena...Milenka...hmmm

Dorotka ładnie, zupelnie jak kiedyś i od razu chce się nucić "ta Dorotka, ta malusia..ta malusia... itd"

Alicja, bardzo ładne imię :tak:;-)

Ja nadal głupia jestem i pewnie jak urodzę, to dopiero imię wybiorę ;)
 
Do góry