reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla majówkowych dzieci :)

reklama
Elena :tak::tak::tak:pierwszy raz spotkałam sie z osoba ktorej to imie też sie podoba:-) Śliczne:tak: z Wloskiego na Polski to Helena
 
anusiak- dobrze to określiłaś, takie mocne:happy: podobnie jak Hubert.
Brałam pod uwage Norberta ale mojemu sie nie podoba tak, że cieżko bedzie...
 
Dorian mi sie podoba, dosc popularne imie we Francji i troche podobne do imienia mojego starszego Adrian. Jest jego odmiana dla dziewczynki Doria, sporo tez tu sie tak dziewczynek nazywa. A Fabian, tez tu dosc popularne i dosc czesto spotykane jest. Oba podobaja mi sie.[/QUOTE]

Ale w Polsce nie spotkałam sie, chyba nie jest tak popularne;-)
Czekam niecierpliwie czy Twoje słowa potwierdzi doktorka,
tak bardzo liczyłam na dziewczynke :-p a tu niespodzianka;-)
 
Awru - mam podobnie - no i typ dla dziewczynki ten sam - imię Pola jest cudowne i niesamowicie mi sie podoba
jak dobrze to słyszeć :-) ostatnio jak komuś powiedziałam o tym imieniu to zobaczyłam tylko skrzywioną minę i pytanie: "a od czego to skrót??"
 
jak dobrze to słyszeć :-) ostatnio jak komuś powiedziałam o tym imieniu to zobaczyłam tylko skrzywioną minę i pytanie: "a od czego to skrót??"

hehehe - ponoć Pola to zdrobnienie od Apoloniii -
ale tak to bym dziecka nie chciała skrzywdzić, hihi
 
Mi się bardzo podoba imię ELENA, znałam kiedyś Bułgarkę o tym imieniu i bardzo dobrze mi się kojarzy...mój mąż stwierdził że to "gypsy" imię i koniec dyskusji. :-p

Elena to jest normalnie, hiszpanska i rosyjska Helena. A wiec nic "gypsy". Ladne imie, tez mi sie podoba, A ja znam Jugoslawianke Milene. Milena tez ladnie i wszystkim sie jej imie tu podoba. A po francusku Milena to Milene, czyta sie Milen. A Helena to Helene, czyta sie Elen. Ale, gdybym dawala te imiona tutaj to w wersji Milena, lub Elena, tak bardziej tu by bylo oryginalnie, egzotyczne.

A co sadzicie o moim imieniu Eryk, dla chlopaka, Eryk to tez takie mocne, jak Robert, Hubert, Norbert, Artur, ect.
 
Ostatnia edycja:
Dorian mi sie podoba, dosc popularne imie we Francji i troche podobne do imienia mojego starszego Adrian. Jest jego odmiana dla dziewczynki Doria, sporo tez tu sie tak dziewczynek nazywa. A Fabian, tez tu dosc popularne i dosc czesto spotykane jest. Oba podobaja mi sie.

Ale w Polsce nie spotkałam sie, chyba nie jest tak popularne;-)
Czekam niecierpliwie czy Twoje słowa potwierdzi doktorka,
tak bardzo liczyłam na dziewczynke :-p a tu niespodzianka;-)[/QUOTE]

Elwiwas nie wiem jak w Polsce, pisalam ci jak tutaj jest. Tutaj sa to imiona dosc popularne szczegolnie Fabian, ale Dorian i Doria, tez, szczegolnie od tej animowanki Dora, zaczela sie tu moda na Doria i Dorian. Jak jest w Polsce to sama wiesz lepiej, czy spotyka sie Dorianow, czy nie? A jak bedzie dziewczynka, to mozesz nazwac Doria. A ty skad znasz te imiona, jezeli w Polsce sa zupelnie niespotykane. Dorian, jak i Fabian, skad u ciebie taki pomysl?
 
reklama
Do góry