reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla kwietniowych maluszków

reklama
Z imieniem dla dziewczynki mamy problem, ciężko coś oryginalnego wybrać, ale mi sie podoba Gabrysia lub Sandra, dla chlopca - Mateusz, Maciej lub Filip:tak: Mamy jeszcze sporo czasu, może wpadną nam inne pomysły:-p
 
A u nas dla chłopczyka na pewno Adaś , mi osobiście podoba się jeszcze Staś i Jaś.
Dla dziewczynki wybrał mąż - Patrycja. I faktycznie u nas też był problem dla dziewczynki. Dziwne.
 
My dla dziewczynki mamy Olga albo Kaja,
natomiast dla chłopca bliżej nieokreślone - mi zawsze chodził po głowie Mateusz, ale nie chciałam zbyt popularnego imienia, więc zobaczymy jeszcze.
Myślę że intensywniej zaczniemy o tym myśleć jak już gin określi nam płeć.
Mój sposób z poprzedniej ciąży - każde z nas bierze do ręki kalendarz i wypisuje na kartce imiona które mu się podobają, następnie bierzemy te kartki na stół, zakreślamy te imiona, które są na obu kartkach i tak tworzymy listę imion, z których się coś wybierze.
Choć z Niną najlepsze było to, że ostateczną decyzję podjeliśmy jak już była na świecie (jeszcze na sali operacyjnej jak się lekarze pytali o imię to mówiłam że Nina lub Blanka i że muszę to z mężem ustalić :))
 
My dla chłopca myśleliśmy Maciej lub Jakub (ale bardziej Maciej, bo Jakubów bardzo dużo w koło)
Dla dziewczynki mamy wiele opcji, może będzie losowanie ;-) te opcje to, imionka popularne jak Aleksandra, Oliwia, Anna, Maria, ale są też mniej popularne Liliana czy Karina, w każdym razie będzie z czego wybierać i póki co bardziej się utwierdzam, że będzie dziewczynka bo mam straszne wypryski na twarzy ;-)

aaaa, no i z mężem się śmiejemy jeszcze, że może Zyguś, tak jak w tej reklamie ING ;-)
 
mi bardzo podoba sie imie Maciej oh uwielbiam je! :p ale w pierwszej ciąży moj maż jakoś nie był nim zachwycony wiec pewnie i tym razem nic z tego ;p coś w koncu wybierzemy ;p narazie o tym nie myslimy ;p chyba wole zaczekac az poznam płec :p
 
U nas jeśli dziewczynka to Gabriela lub Zuzanna, co do chłopaka to na razie mamy tylko zgodość co do Szymka, ale muszę jeszcze zagłębić się w ten temat:-)
 
reklama
Do góry