reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla dzieci

reklama
Amelka śliczne!, tylko mam wrażenie że co druga w przedszkolu to Amelia, Julia, Zuzia..
Liwia niespotykane, rzadkie imię - tak mi się wydaje ;)
Babcia nie może przyzwyczaić się do Liwii, mówi że dziwne imię ..
 
U nas Ola póki co wybrana przez tatusia,ja się nie mogłam zdecydować wiec dałam mu wolną rękę.On rzadko zmienia zdanie wiec chyba już tak zostanie.
Imie Liwia bardzo mi się podoba,mamy w bliskiej rodzinie dziewczynkę o tym imieniu.
 
reklama
Mnie podobają się imiona Agatka Dorota Jagna Matylda dla chłopca Heniu Julian Miłosz Kamil.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Gdybym miała mieć dziewczynkę to byłaby Matylda :) od dziecka mi się podobało ale będzie chłopak i mąż wymyślił Kacpra.ja chciałam Aleksandra ale Kacperek tez jakoś od razu wpadł mi w ucho.no i ta duma m ze wymyślił imię dla syna bezcenna.ale dziewczynki bym mu nie podarowała ;)
 
Do góry