reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

Luckymama - nie przejmuj się. Czasem tak najbliżsi reagują (że się nie zwrócą po imieniu), ale to świadczy tylko o nadopiekuńczości. To nie jest Twojej mamy dziecko, tylko Twoje i Twaja mama może tylko zaakceptować Twoją decyzję. Słyszałam już o takich przypadkach i skończyło się na straszeniu. nie martw się, mama BĘDZIE mówić do Twojego synka Leoś.
 
reklama
Jak to dobrze, ze są moje mądre grudniówki... ;) wielkie buziaki dla każdej z Was :-* :-* :-*
Dzięki!!! Leoś jak nic będzie!!! ;D
 
Cześć dziewczyny :)
dawno mnie nie bylo, ale imię mamy juz raczej wybrane. Przewidujemy, że bedzie to dziewczynka, a pani doktor to potwierdział. I tak bedzie to Laura, choc ostatnio wpadło nam imię Anais - wiem, że to smieszne imię, ale byliśmy we francji (zanim zaszłam w ciąże) i pewna dziewczyna miała tak na imię. Strasznie nam sie spodobało to imię. I teraz będziemy wybierać, a dla chłopca nie mamy imienia :). pozdrawiam





 
Miłka obecnie w niemczech, a czemu pytasz?? Bo takie dziwaczne imię Anais, wiem, wiem. Nie chce skrzywdzić dziecka ;), i raczej zostaniemy przy laurze. pisałam, ze imie Anais bardzo mi sie podoba :)




 
Ruda Jak mieszkasz w Niemczech, możesz spokojnie kombinować imiona jakie tylko Wam sie podobają! ;) a jeszcze jak oboje sie zgadzacie, co do wyboru to wogóle git :laugh: :laugh:
 
luckymama właściwie to mój mąż wybrał imię, ja nie mam nic przeciwko. Dla Kuby wymyśliłam imie razem z koleżankami, mój mąż tez nie miał nic przeciwko. Nie siedzieliśmy z kalendarzem imion, tylko tak kiedys na spacrze mojemu mężowi wpadło to imie do głowy. Chociaż raz stanęliśmy przy kubkach z imionami i czytaliśmy sobie jakie są imiona. Fakt niektóre sa z kosmosu wzięte ;) :D





 
reklama
Ratunku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Po wizycie teściowej nie podoba mi sie imię LEON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:no:
Tak bardzo sie nim zachwyciła że fuuuujjjj. I do tego mówiła Leonek!!!! A nie Leoś!!! A on ma być LEO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

 
Do góry