reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona dla bobasków grudniowych

reklama
Hehe, pingwinek - będziecie próbować do skutku, tak jak mi już mój mąż zapowiada:-D:-D
A Mercedes po polsku to Marysia, więc Jaś jak najbardziej pasuje

Roni - wielki buzial;-)
 
u mnie jak sie uda do Jaśka "dorobic" siostrzyczke, to bedzie Paulinka, Weronika (choc mierzi mnie wizja wolania per Weronka), maz chce Wiktorie (dla mnie za powazne), ale na pewno nie bedzie Małgosi
 
Jak to Mercedes to Marysia pierwsze słysze. To Hiszpanskie imie tyle wiem, a co śmieszne jescze nie wiemnawet kiedy ma imieniny, jakoś musze zdobyć kalendarz albo hiszpanski albo angielki, bo tam bardzo popularna Mercedes
 
"a właściwie jak zdrabniać imię Mercedes" ????
Nie mam bladego pojęcia cos trzeba wymyśleć: Mercuś???:-)
Mam tylko nadzieje że nikt nie będzie jej przedrzeźniał Benz:no2:
 
reklama
Do góry