reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dziecka

larvunia przykro mi z powodu twojej mamy, poniekad wiem co czujesz....ja mialam zawsze przeboje z tata niestety, ktory ma podejscie ze dziecko nie ma prawa glosu...a moja mama tez potrafi dac czadu.....np wczoraj dominika poszla do nich na gore i siedziala z moja siostra, mama spala i przyjechal moj tata, dominika chciala sie przed nim schowac i biegnac strzelila o cos w glowe, mama wyskoczyla z pokoju, nawrzeszczala na moja siostre i dominike ze nie umieja sie zachowac...jeny jak mi sie przykro zrobilo jak to uslyszalam od siostry, no przeciez to tylko dziecko.....a mala ryczala bo ja glowa bolala i wielki siniak na pol glowy, no ale tacy sa rodzice. w sumie teraz co mam powiedziec to im mowie i nie pozwalam sobie.....Badz dzielna larvunia choc wiem ze czasami ciezko...
a Roksana jakos tak mi tez nie lezy....twoja coreczka musi miec takie delikatne slodie imie bo tak ty mi sie kojarzysz:)
 
reklama
dzieki dziewczyny ;-)

no mi jednak Roksanka sie nie podoba... :sorry:
Musze meza na Michalinke namowic kurde chyba... choc uparty jak osiolek puki co :confused2: No zobaczymy...
 
larvunia u ciebie znowu przeboje z imieniem?:-(
ja równo obstaję przy Kalinie,choć D się burzy,ze sama wybrałam i nie spytałam go,ale ostatnio z Antim sie przedrzeźniał ,bo mały się myli i do mnie mówi tato albo proszę pani :-D,a D. mówi do niego Kalinka Kalinka:-D
 
Aga, u Was 'problem' ... ale macie fajnie, bo możecie wybierać i dla chłopca i dla dziewczynki :-):-)
Larvunia, Michalinka milion razy ładniej niż Roksanka !!! pracuj nad chłopem, pracuj !!!
no i fajnie się kompunuje ... Marcelek i Michalinka :tak:
 
moj synek tez jeszcze bezimienny buuuuuu nie mozemy z mezem dojsc do porozumienia,
maz chce Jasia a ja nie chce:no: tzn Jas mi sie podoba ale my musimy dac wersje amerykanska John a ta wersja juz jakos za mna nie przemawia, corka ma tez amerykanska wersje imienia wiec i synek bedzie mial, mi sie podobalo juz tyle imion ze nie nadazam za moimi typami hehe ale teraz mysle nad Eric czyli po polsku Eryk,
 
reklama
Do góry