reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

kicia wg mnie jeśli mieszkacie w PL to powinniście mieć spolszczone imię, nie chcę nikogo urażać ale nic mnie tak nie denerwuje jak udziwnienia w imionach.

Sarka właściwie to masz rację - jaś dla malca a Janek dla starszego bardzo ładne imię :-)
Misia26 Aleksander to byl mój pierwszy typ - Alek to po prostu przepiękne imię i cieszę się, że się na nie zdecydowaliście ;-)
 
reklama
A u nas klops...Mąż odmawia współpracy...Jakby sie jednak w 20% zmieściła dziewoja;-)To wszystko wskazuje na Ole...
Dla chłopca mam liste ale Pawłowi się nic nie podoba a sam propozycji nie poda Filip, Olek, Staś, Dominik, Kacper,Mikołaj, Piotr,
Najbardziej mi sie podoba Mikołaj i Filip.
Mój wspaniały stwierdził, że da mu na imie Lucyferek..Hahahha bardzo śmieszne:baffled:
 
Wiolcia mój mnie chce w ten sposób wkurzyć:-p Powiedziłam mu, że ja dałam propozycje, teraz czekam na jego. Ale nadal bym chciała Filipka Albo Mikołaja...Choć raczej musze się z nimi pożegnać...Oooo wiem, jakby co to tak damy na drugie. W końcu za 9 miesięcy noszenie tyle mi się należy :-p
 
reklama
Bodzinka oczywiście - walcz o swoje :-) Mężczyźni to uwielbiają wszystko na ostatnia chwilę zostawiać i najbardziej by woleli pewnie przy porodzie znaleźć imię albo jeszcze lepiej - jak im się Pani w okienku zapyta ;-)
 
Do góry