reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla dzidzi

agbar - po co sobie życie utrudniać, jak można ułatwiać? po co podpisywać się 4 sekundy, jak można 1? popieram:)
salomi - teraz to już nie ma takich granic w imionach. Również starał się wybrać imiona, które będą prawidłowo wymawiane i pisane w Polsce i we Francji, bo skąd mam wiedzieć, gdzie moje Dziubdziaki osiądą?? Dlatego będzie Adam lub Weronika:) Z Samuelem tez nie będzie problemu, nawet jak Francję wybierze;-p
 
reklama
Mnie osobiście Samuel bardzo się podoba, i jest to takie chyba międzynarodowe imię:D
 
właśnie się dowiedziałam że moi znajomi dali na imię córeczce Atylla - no i w sumie co kto lubi - może się podobać tylko że ma na nazwisko Pójdziesz no i w zbitce Atylla Pójdziesz brzmi jak dla mnie masakrycznie
 
hahahha :-Dwybacz że się śmieję ale przypomniał mi się chłopak, który chodził ze mną do szkoły - Winicjusz Saturnus również makabryczne jak Atylla Pójdziesz...
 
a my imienia nadal nie wybraliśmy. narazie sobie mówiliśmy, że jeszcze mamy czas hehe no i pewnie tak nam do grudnia zleci :-D póki co to musimy myśleć o dwóch imionach bo maluszek nie chce pokazać co ma między nogami :-D
 
reklama
Imiona imionami a nazwiska jak niefortunnie potrafią ludzie łączyć:szok:!? Nigdy nie zapomnę jak w liceum dyrektorka przedstawiała nam na apelu na rozpoczęciu roku nową nauczycielkę. "Kochani pani od biologii, pani Genowefa Rurka-Maślanka!" Śmiech około 2000 uczniów - Bezcenne!!!!!
36_12_6.gif
 
Do góry