reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

Ja tez mam okolo 10 na plusie chociaz nie wiem dokladnie ile wazylam przed ciążą. Ale co tam czego sie nie robi dla maluszka. Moja kolezanka przytyla przez cala ciąze 8 czy 9 kg a nam zostaly jeszcze 3 miesiace a ja mam juz 10:) Moze jakbym przez pierwsze miesiące miala mdłosci, zle sie czula i mniej jadla to bym tyle nie przytyla. Ale w sumie nie wiem skąd te kilogramy :) ? wcale tak duzo nie jem a i slodycze jem sporadycznie :)
 
reklama
ja przytyłam 11 kg i mówiłam że to chyba za dużo on powiedział że dobrze i że powinnam się zmieścić między 15 a 18 to jest oki chociaż mam obawe że będzie więcej ;D
ja co 3-4 tyg na wizycie tyłam jak do tej pory po około 2kg

może chodziło mu że za dużo w tak krótkim czasie a nie że ogóklnie za dużo, może wodę trzymmasz?????
 
coś słyszałam że jak powy żej 5 kg w ciągu 3-4 tygodni si utyje to nie za dobrze ale ja przez 1 trym przytylam 3 kg a teraz przez II 8 też mi się wydaje za dużo
 
Osinka, najwazniejsze to zachować rozsądek. jeśli nie objadasz się za bardzo i nie jesz słodyczy to widocznie tak ma być. ja też byłam przerażona jak nagle zaczęłam tyć, ale gin mnie pocieszył. stwierdził że różnie jest u kobiet i ciąża to raczej nie czas na trzymanie wagi :)
ja się tylko boję żeby  wytrzymał mi kręgosłup i nogi (boję się żylaków) bo jak zauważyła agao- jeszcze trochę czasu przed nami.. no i trochę kilogramów pewnie też ::)
 
osinka pisze:
cześć dziewczyny!
byłam dziś u gina, zamurowało mnie - utyłam równie 10kg od początku ciąży, a 4kg w ciągu 3 tygodni!!! lekarz stwierdził, że za dużo ważę :( Też usłyszałyście coś takiego od swoich ginów??
Kurcze- nie jem słodyczy, nie objadam się za bardzo... przecież nie będe głodować!!! :(

czy Pani jest moją siostrą?? możemy przybic sobie "piąteczki" :)
 
;D ;D Kinga, przyjmij mnie do klubu ;)

Dziewczyny, powiedział, że ogólnie za dużo, a niech spada ;) może to jest to, że zamiast słodyczy nadrabiam mandarynkami i pomarańczami?? ;) powiedział, że mam sie pilnować, bo potem ciężko będzie mi zgubić, wsiądę na rower i raz dwa stracę, średnio się przejmuję, najwazniejsze, że wyniki mam super, czuje się dobrze... kg poszły mi w piersi, biodra i brzuchol :)
najwyżej poćwiczę więcej seksualnie, to spalę kalorie ;D
 
reklama
Do góry