reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

a ostatnio moj ulubiny deserek to bita smietana (taka z proszku z mlekiem) z owocami np. z kiwi, banankiem i takimi tam. moj pwelek sie z tego cieszy bo jest lasuch... :) i jeszcze pomarancze i mandarynki normalnie codziennie musze jesc :)
 
reklama
ANIK78 pisze:
KingaP pisze:
ANIK78 pisze:
Sylwia, tyłki musimy mieć większe, żeby nasze dzidzi powypychać na ten świat :), nie martw się! :)Ja mam ponad 100 w tej chwili i mam to już w nosie!

Anik! chyba przesadziłaś z tą 100? to ile ważyłaś przed ciążą?

Kinga, ja mam ponad 100cm w biodrach :), a miałam około 93 :)

Anik!! Zmylił mnie tytuł wątku:ile przybieramy na wadze, ja w pierwszej chwili pomyśalłam o kilgoramach..... :D stąd moje zdziwienie :laugh:
 
czuje się jakbym ważyła stówe..
ale to pewnie przez ten dzisiejszy budyń, który niby dla OLi był ale zjadłam prawie wszystko sama...
 
reklama
Ja dziś byłam u ginki i jak stanęłam na wadze, to mnie trochę zatkało!!! + 15 kg. !!! Tyle, że nie wiem, gdzie te kilogramy są, bo jakioś ich po mnie nie widać, tylko brzuch i piersi mi urosły. A co będzie przed porodem???!!
 
Do góry