reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

to widzę że tylko ja tu jem za 3 ja praktycznie nie mam przerw w jedzeniu

a też mogę się poskarżyć na brak ruchu a wcześniej non stop ćwiczyłam
 
reklama
agao pisze:
to widzę że tylko ja tu jem za 3 ja praktycznie nie mam przerw w jedzeniu

a też mogę się poskarżyć na brak ruchu a wcześniej non stop ćwiczyłam

to chyba jesz za mnie, bo ja jakos nie mam ochoty na konkrety, wolę owoce - muszą być "mokre", soczyste i kwaskowate, obiadu najchętnij bym nie jadła, jem, bo muszę, ostatnio nie mam na nic ochoty :(
 
nic dziwnego że non stoop mam zgagę i to taką że zaczynam się czy boli mnie gardło czy pali zgaga ale raczej to drugie, apetyt niestety mi za bardzo dopisuje ale to pewnie objaw tego że siedzę cały czas w domu i się nudzę
 
Mialam u gina juz 6 wizyte a on ani razu o wage sie mnie nie pytal. A chyba powinien no nie??? A ja niewiele przytylam a wczesniej bylam szczupla ( 163-4 i 50 kg) wiec moze cos nie ta ze mna. Chyba ze bobo wszystko wciaga. Narazie mam 4 kg do przodu. Smucic sie czy cieszyc? Bo zaczynam sie powoli martwic
 
Wydaje mi się, że możesz być spokojna - jak widać po tym forum każda przeżywa ten okres inaczej. I ciesz się! Nie będziesz musiała nic zrzucać, no i nie obciążasz kręgosłupa :-)
 
gorzej by było jakbyś wogóle nie przytyła bo te laseczki co nie przytyły to mają problemy z tarczycą
 
reklama
No po wizycie u gina- 5,5 kg na plusie od poczatku ciazy. Pani pielegniarka mnie "pocieszyla" ze w 7 miesiacu najwiecej sie przybiera na wadze!!!!
 
Do góry