reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

reklama
Człowiek na chwilkę oko z was spuści, a tu już jakieś kluby powstają! ;)
ja wprawdzie przytyłam jakieś 7kg, ale może też się nadam - chociaż na sekretarza klubu.
a tak na serio - Osinka - a może to woda w organizmie!!!!!!!!!!!! bo ja strasznie dużo piję, jak smok!, jak na mnie często odwiedzam kibelek, ale wylatują ze trzy kropelki, resztę gdzieś wcina! :D
 
koga pisze:
Człowiek na chwilkę oko z was spuści, a tu już jakieś kluby powstają! ;)
ja wprawdzie przytyłam jakieś 7kg, ale może też się nadam - chociaż na sekretarza klubu.
a tak na serio - Osinka - a może to woda w organizmie!!!!!!!!!!!! bo ja strasznie dużo piję, jak smok!, jak na mnie często odwiedzam kibelek, ale wylatują ze trzy kropelki, resztę gdzieś wcina! :D

jesteś koga przyjęta na sekretarza ;)

co do tycia - sama nie wiem... podejrzewam, że wychodzi mi bokiem brak ruchu - wczesniej non stop siłownia, rower, aerobik, a teraz łóżeczko ;)
hmmmm... piję tez bardzo dużo, ale też non stop biegam do WC... nie będe jadła ziemniaków, mniej chleba i zobaczymy... choć 2 kromki w domu na śniadanie i 2 w pracy + jakis owoc to raczej nie jest dużo... dziewczyny wrzeszczą na mnie, że za mało jem ...
od bardzo dawna do minimum ograniczyłam tłuszcze w domu, w ogóle nie kupuję śmietany itp., zresztą po ciąży schudnę ;)
 
Osinka - to te nasze piersi - po 2 kg na każdą - już masz 4; dziecko z wodami, łożyskiem itd. - no ze 2,5 - 3 kg. W sumie 7. Dodaj jeszcze 2 kg w biodrach jako zapas na karmienie i 1 kg na ubranie, mocz w pęcherzu i co nieco w jelitach - masz - 10 kg. Znalazło się... A lekarz niech się wypcha ;D
 
reklama
iwosz pisze:
Osinka - to te nasze piersi - po 2 kg na każdą - już masz 4; dziecko z wodami, łożyskiem itd. - no ze 2,5 - 3 kg. W sumie 7. Dodaj jeszcze 2 kg w biodrach jako zapas na karmienie i 1 kg na ubranie, mocz w pęcherzu i co nieco w jelitach - masz - 10 kg. Znalazło się... A lekarz niech się wypcha  ;D

o!! dzięki!!! jestes wielka :) moje piersi to chyba po 3kg każda ;)
 
Do góry