reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

Po ostatniej wizycie u ginki jestem z siebie dumna - przed dwoma tygodniami ważyłam 68,2 a teraz 67,4. Znaczy to, że już nie tyję, a jak przystało na 9 m-c waga zatrzymuje się lub spada. Poza tym ginka zrobiła bilans przyrostu mojej wagi w ciąży i stwierdziła, że 13kg do przodu jest absolutnie w normie - zwłaszcza, że między 7 a 9kg przypada na dzidzię i całą jego otoczkę :)
 
reklama
Ja do 1.02 mialam 12 kg do przodu.13.02 jak poszlam na USG tez sie wazylam,bo ostatnio mam cholerny apetyt i myslalam ze chociaz o kilo wiecej bede wazyc a tu nic-ani troche wiecej.To dobrze.
 
ivka76 pisze:
Po ostatniej wizycie u ginki jestem z siebie dumna - przed dwoma tygodniami ważyłam 68,2 a teraz 67,4. Znaczy to, że już nie tyję, a jak przystało na 9 m-c waga zatrzymuje się lub spada. Poza tym ginka zrobiła bilans przyrostu mojej wagi w ciąży i stwierdziła, że 13kg do przodu jest absolutnie w normie - zwłaszcza, że między 7 a 9kg przypada na dzidzię i całą jego otoczkę :)

ivka!!
ale mnie pocieszyłaś!!! :)
mam 12- 13kg do przodu, od 30.01 moja waga stoi w miejscu! z jednej strony martwiłam się, że TYLE utyłam, a z drugiej martwiłam, że dzieciątko nie przybiera :)
 
Osinka a ja chudne! Było 72 kg a jest 71 kg, czyli na plusie w sumie 10 kg. Tez sie troche martwie, choc podobno w 9tym miesiacu czasem tak sie zdarza.
 
może Ci malutka wypija wody płodowe ;) gdzieś o tym czytałam
będziesz miała Ania mniej do zrzucenia! a dziecko i tak weźmie sobie, co potrzebuje
 
Na ostatniej wizycie u gina musialam stawac na wadze az 3 razy bo waga nie chciala podac wyniku pomiaru ( juz sie wystarszylam ze skala sie skonczyla). Wiec wedlug ostatniego pomiaru + 12,5 kg na plusie
 
ANIK78 pisze:
mamaoli pisze:
Tylko pozazdrościć...
Ja już 23 na plusie :-[

MamaOli, nie martw się! Zrzucimy wszystko :), na pocieszenie powiem, że jesteśmy we dwie największymi mamuśkami na marcowym forum ;)

anik ja odkąd mam nadciśnienie i kłopoty z opuchlizną pojechałam w górę 5 kg i mam +21 także chętnie dołączę do największych mamauś ;) ;D
 
U mnie 22 na plusie ;D Licze ze wiekszosc to woda. Zobaczymy ile mi ubedzie we srode. Dzis bylam z mezem w Ikei i maz widzac wagi zapytal sie jaki chce kolor i bez slowa wsadzil wage do wozka ;D
 
reklama
A mój kochany mąż już się zaoferował że pomoże mi zrzucać zbędne kilogramy, a że najlepszym sposobem według niego jest seksik już się doczekać nie może :D
 
Do góry