reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

reklama
Ja przytyłam tylko 5,5 kg bo mam cukrzyce ciążową i dietkę, która musze stosować. Czasami pozwalam sobie na jakieś wyskoki,a le jak zmierzę cukier i jest za wysoki to zbyt wiele jeść nie moge. Ale myślę że wyjdzie to i Dzidziusiowi i mi na dobre ( przed ciąza i tak miałam nadwagę).
 
lolcia! leżala w szpitalu ze mną, która miała cukrzycę ciążową i koło 12 wcinala coś słodkiego, bo wtedy jej cukier spadał. Może też sprawdż kiedy Tobie spada i raz dziennie czymś słodkim zaszalej :)

U mnie w poniedziałek +15 :)
 
mi mózg puchnie od leżenia ;)

ostatnio wieczorkiem gęba mi się zrobiła jak księżyc w pełni ale trylko raz ::)
 
a ja jestem już 12 do tyłu. Częściowo dziedziczne częściowo dieta cukrzycowa. Na szczęśćie brzuchol rośnie i dzidziol też. Będe miała mniej do zrzucania po porodzie bo duuuuuuuuża byłam a i coś słodkiego też wcinam dobre są ciasteczka lekkie bez cukru z firmy wawel :)
 
agawa1 pisze:
a ja jestem już 12 do tyłu. Częściowo dziedziczne częściowo dieta cukrzycowa. Na szczęśćie brzuchol rośnie i dzidziol też. Będe miała mniej do zrzucania po porodzie bo duuuuuuuuża byłam a i coś słodkiego też wcinam dobre są ciasteczka lekkie bez cukru z firmy wawel :)

Ostatnio moja ginka opowiadała mi o dziewczynie, która przytyła tylko 1,5 kilograma w ciąży (a była szczupła przed),
a dzidziuś urodził się zdrowy i duży :) Taka uroda!
 
reklama
Do góry