reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ILE PRZYBIERAMY NA WADZE??

reklama
a ja nadal niecałe +15 kg
cholera wczoraj wieczorem lekko mi spuchły stopy bbrrrrrrrrrrr
 
A mi zaczęły puchnąć dłonie :( bo stopy to już dawno..
najgorsze, że w związku z tym zdjęłam obrączkę i nie mam pojęcia gdzie się podziała..
 
Ja zdjęłam obrączkę, bo ...mi spadała. Na szczęście wiem gdzie jest. ;D
Ale nie lubię bez niej chodzić.
Podczas poprzedniego porodu miałam ją na palcu. W końcu położna zauważyła i kazała mi zdjąć.
Ja ją tak niefortunnie zdejmowałam, że gdzieś upuściłam. Od razu bóle mi przeszły i powiedziałam, że bez niej nie rodzę.
Kiedy weszła położna, wszystkie praktykantki szukały na kolanach ;D
Okazało się, że spadła... na moje łóżko.
Mogłam spokojnie rodzić!!! :D :D :D
 
hihi :laugh:
Mi jakos nic nie spuchło narazie. A na wadze z jakies + 7 kg. Wczoraj czytałam na innym forum ze kobieta w czasie ciązy przytyła tylko 3-4 kg a dziecko urodzilo sie zdrowe. hmm... to ja juz nie chce tyc.
 
reklama
Do góry