reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
dziewczyny od dziś w real
Deser Hipp 125ml po 3,29 + drugi za pół ceny, czyli za 1,65zł
Kaszka mleczno-ryżowa BoboVita po 6,59 + druga za pół ceny czyli za 3,30
 
Dziewczyny, zamierzam kupić pampersy w lidlu... i zastanawiam się, czy one są jakościowo takie same jak z innych sklepów??? jakoś nie mam przekonania do biedronek i lidlów...
 
Dziewczyny, zamierzam kupić pampersy w lidlu... i zastanawiam się, czy one są jakościowo takie same jak z innych sklepów??? jakoś nie mam przekonania do biedronek i lidlów...

Pewnie że tak:) To te same pampersy, pampers to pampers;)

Ale np ostatnio kupiłam te rajtki w biedronce i miałyście rację, jednak nie są najlepsze jakościowo... już po pierwszm praniu i ubraniu w nią małą cały pampers i bodziak pod rajstopami "prześwituje" także chyba kiepski materiał... a inne np z woli nie prześwitują:-p
 
Pewnie że tak:) To te same pampersy, pampers to pampers;)

Ale np ostatnio kupiłam te rajtki w biedronce i miałyście rację, jednak nie są najlepsze jakościowo... już po pierwszm praniu i ubraniu w nią małą cały pampers i bodziak pod rajstopami "prześwituje" także chyba kiepski materiał... a inne np z woli nie prześwitują:-p

bo one nie sa na zimę bardziej na wiosnę;)
 
reklama
Do góry