reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Chyba nie ma innej możliwości przy 5cio punktowych pasach u nas jest podobnie :) że 2 boczne trzeba wpiąć w 3 pomiędzy nogami. :)
 
reklama
Cieszę się, że mogłam pomóc. Jeśli chodzi o zapiecie, to mogliby to rozwiązać trochę inaczej, np. żeby obie końcówki wpinać w tą trzecią osobno. A i tak mogłyby się rozpinac razem po naciśnieciu przycisku. Bo teraz trzeba je złożyć razem żeby się dało wpiąć i to jest kłopotliwe. Ale tak jak mówiłam nie mam porównania, bo nosiedłko mieliśmy tej samej firmy. Może wszędzie tak jest :)
 
chyba wszedzie tak jest z tym zapieciem bo w naszym foteliku tez tak jest a mamy zupelnie innej firmy
klopotliwe, zwlaszcza jak dziecko krzyczy, ty sie pocisz i probujesz wpiac jedno w drugie a potem w trzecie
 
my kupilismy Bebe Comfort Asis z obracanym siedziskiem, jest troce cieki,ale to chyba dobrze , bardzo dobrze sie go mocuje ,nie ma opcji,zeby fotelik wypadl,nawet gdy pas sie glowny odepnie. W testach zdobyl 3 gwiazdki na 5 to i tak dobrze. Wiele z was pewnie kupuje fotelik ,bo patrzy na cene . moj jest od 9-18kg czyli do ok .po roku
 
a co cię w Maxi Cosi przekonało?
Mocowanie jest bardzo stabilne z napinaczami pasów (jednak zrezygnowałam z isofixa), ma pochylane siedzisko, regulowany zagłówek, wysokie noty w testach bezpieczeństwa, podoba mi się sposób zapinania, pasy są jakby lekko sprężyste, głównym konkurentem był recaro, w testach podobnie, ale zupełnie nie podoba mi się z wyglądu wiem że nie ma to żadnego wpływu na bezpieczeństwo, to tylko taka moja subiektywna opinia.
 
widzę że sporo osób ma lub myśli o Recaro my również, mój bratanek ma taki i są zadowoleni, choć oni dużo nie jeżdżą.
myśleliśmy też o Tobim Maxi Cosi ale sama już nie wiem... musiałabym Tymka do nich poprzymierzać...
a kupowałyście przez neta czy w stacjonarnym sklepie?jak cenowo?bo ja tylko wiem jak wypadają na allegro nie wiem czy gdzieś są w Toruniu...
 
reklama
Do góry