reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

Bo ten ślimak był w świątecznej gazetce. Ja go osobiście bardzo polecam. Mojej córci przypadł do gustu bardziej niż garnuszek:-)
 
reklama
W niektórych biedronkach też są przecenione pchacze na 50 zł (ale to już nie fisher) też go mogę polecić, bo akurat moja mała dostała na święta. Jak dziecko jest większe to można go później przerobić na jeździk
 
Byłam w Biedronce niestety ślimaka nie mieli i nic z tych rzeczy o których alex pisała też nie było. Wydaje mi się że to jest tak że jak im coś zostało z wcześniejszych promocji to teraz to wystawiają, bo widziałam np leżak plażowy, a mamy zimę;-)

agast co do tych pampersów to wydaje mi się że to były jeszcze jakieś pozostałości po ostatniej promocji, bo też nie dawno było coś takiego. Zostało im kilka kartonów to dalej stały:)
 
Zobacz załącznik 316344
my mamy takie Tripp Trapp Stokke ale chyba ich nie ma w Polsce.. najfajniejsze jest to ze wlasnie Lila siedzi z nami bezposrednio przy stole, krzeslo mozna tak wyregulowac ze pasuje do kazdego stolu no i jest w zasadzie na wiele wiele lat, ostatecznie mozna z niego zrobic zwykle krzeslo.
Zobacz załącznik 316347

W PL też takie są, ale strasznie drogie, ponad tysiąc złoty.. A szkoda, bo rzeczywiście są fajne. Takie mało 'dziecinne', za to bardzo 'dorosłe' :)
 
w Tesco od czwartku m.in
mleko Bebilon 2 szt za 60 zł
mleko Nan 2 za 20 zł
chusteczki pampers 4 +2 gratis za 24,99 zł
Pampersy Multi Pack za 99,95zł ( w roz.3 jest 186 szt jak inne rozmiary nie wiem)
pieluchy Huggies Giga Pack za 59,99zł
dania Bobovita 190g 6 szt za 18,76zł
desery Hipp 160g 6 szt za 22,76zł
sok BoboFrut 4 szt za 7,49zł

U mnie w gazetce obiadki Bobovity są po 14,76 :-)
 
reklama
Do góry