reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Bylam w Rosmanie i niby jest ta promocja na słoiczki 1+1 za pól ceny ale w tym w ktorym bylam były tylko 3 rodzaje obiadkow po 6 miesiącu

to prawda, u nie najwięcej po 8mies. Przemyślałam sobie i robię kolejną wyprawę po nie , bo i tak będę później kupować :-D

Kasia moja koleżanka ma krzesełko z Ikea i powiem Ci że małemu się o wiele lepiej siedziało niż w tym co Ty masz i ja zresztą też. nie była potrzebna poduszka....teraz trochę żałuje że ja takiego nie kupiłam.

a które? plastikowe antilopa (cz jakoś tak?) czy drewniane?
 
TrippTrappPink_withTalesPink.jpg
my mamy takie Tripp Trapp Stokke ale chyba ich nie ma w Polsce.. najfajniejsze jest to ze wlasnie Lila siedzi z nami bezposrednio przy stole, krzeslo mozna tak wyregulowac ze pasuje do kazdego stolu no i jest w zasadzie na wiele wiele lat, ostatecznie mozna z niego zrobic zwykle krzeslo.
trapp.jpg
 
Byłam nie dawno w H&M i u nas taka różowa sukieneczka z kwiatuszkami była przeceniona z 60zł na 30zł, szkoda tylko że już były tylko rozmiary 68 i 86:( O ile dobrze pamiętam koriander chciała ją kupić i jeszcze ktoś dla dwójki dziewczynek:-)
 
Dziewczyny, rzadko się wypowiadam (właściwie wcale:)), ale podczytuję i wiele razy skorzystałam z okazji, które polecałyście. Chcąc się odwdzięczyć informuję: w Biedronce wyprzedaż, i tak m. in.:
- ślimak smakosz klocków za 30zł
- klocki drewniane - 30zł
- lego duplo - 30zł
- kolejka elektryczna - 50zł
- ogromne ciężarówy firmy Wader - 30zł
- parking 3D firmy Wader - 30zł
- nawilżacze powietrza Clarus - 50zł
 
w Tesco od czwartku m.in
mleko Bebilon 2 szt za 60 zł
mleko Nan 2 za 20 zł
chusteczki pampers 4 +2 gratis za 24,99 zł
Pampersy Multi Pack za 99,95zł ( w roz.3 jest 186 szt jak inne rozmiary nie wiem)
pieluchy Huggies Giga Pack za 59,99zł
dania Bobovita 190g 6 szt za 18,76zł
desery Hipp 160g 6 szt za 22,76zł
sok BoboFrut 4 szt za 7,49zł
 
reklama
W tych Multipakach 4 są 162szt, 3xopakowanie po 54szt:) Dzisiaj przytaszczyłam toto do domu;)

Ale coś przeglądam gazetki biedronki i nie widzę tego ślimaka? To ma być Fiher Price?
 
Ostatnia edycja:
Do góry