reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

A ja z kolei wczoraj kupowalam prezent dla chlopca i fajne ciuszki udalo mi sie kupic. Spodenki takie cieplejsze z bawelnianą podszewką w kompleci z bluzeczką z tygryskiem za 40zl, bluzeczke ze snoopim za 10zl i koszule elegancką w niebieską krateczke za 20zl :))

Ja nie jestem w stanie ukryc zakupow przed mężem bo po pierwsze jest bardzo spostrzegawczy a po drugie zna sie na modzie wiec jak mu powiem ze np "te spodnie to z zeszlego roku" to on sie nie da wkręcic bo wie ze taki fason to jest teraz modny :)) No ale On mi nigdy nie robi wyrzutow, choc czasem przeginam i jestem tego świadoma:) Ot taki kochany egzemplarz mi się trafił :)
 
reklama
A to prezent dla Damisia od cioci:
images.jpg
 
Kasiek - ja julce kupiłam też ten pchacz-jeździk i moim zdaniem jest super :D Zobaczymy czy Julka podzieli moje zdanie jak już będzie miała okazję się nim bawić. Narazie interesuje się elementami które są wystające :)
 
reklama
Do góry