reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Dzięki, słonik jest naprawdę śliczny, mimo że nowy to i tak wrzuciłam go do pralki i nic mu się nie stało. Ale jest naprawdę boski :-D
fajny ten slonik, ty zawsze jakies fajne zabawki wyszperasz na ciuchach!:tak:

Ja piore w pralce nawet nowe zabawki, Lila wszystko pcha do buzi i ssie wole chociaz minimalnie zmniejszyc ilosc tych farb i brudow ktore do buzi pcha :-)
 
daj namiar na ten lumpeks;p

To sa Cobra te lumpeksy co mają takie żółte szyby i napisy co tydzień 100% nowy towar.

One są chyba wszędzie. Ja raczej chodzę do tych na piątkowie, ale z tego co wiem to ich jest bardzo dużo. Wiesz o jakie mi chodzi?

2mdzt4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Kupiłam dzisiaj Hani w lumpku słonika firmy playskool za 15zł - słonik jest nowy. Patrzę w internecie, ok 50zł kosztuje hihihi

Zobacz załącznik 310757

To sa Cobra te lumpeksy co mają takie żółte szyby i napisy co tydzień 100% nowy towar.

One są chyba wszędzie. Ja raczej chodzę do tych na piątkowie, ale z tego co wiem to ich jest bardzo dużo. Wiesz o jakie mi chodzi?
chyba wiem,na debcu taki jest obok rynku
 
reklama
Chyba o Kolach mówicie:p czy jak to się tam zwie. Ja weszłam kiedyś do jednego, ale tam nie było w ogóle dziecięcych rzeczy:(
 
Do góry