reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

W Tesco nie ma promocji słoiczków:(
Ola_fasola - kurcze szkoda że u nas nie było:( Ale już sobie powiedziałam... STOP... bo dostałam opitol za wydawanie pieniędzy.
 
reklama
iza_tcz nie wiem czy zauważyłaś, ale w tych bbaydrima jakoś dziwnie zaniżają miesiące. Według nich spaghetti można podać już 4-miesięcznemu dziecku:szok::szok:
 
W Tesco nie ma promocji słoiczków:(
Ola_fasola - kurcze szkoda że u nas nie było:( Ale już sobie powiedziałam... STOP... bo dostałam opitol za wydawanie pieniędzy.

ja jeszcze nie dostałam bo nie ma mojego w domu do jutra ale wiem ze tez mnie czeka bo tyyle kupiłam...chyba nie pokaze wszystkiego :-)
 
Hahaha to nie tylko ja tak robię że mój do końca nie zna prawdziwej ceny wszystkiego:-p Święta prawda athena, masz rację: Im mniej wie tym dłuzej żyje:-D:-D Ja tak miałam jak kompletowałam wyprawke, w sumie do tej pory nie wie ile niektóre rzeczy kosztowały:-D
 
reklama
Do góry