reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Kajdusiu- przepiękny kalendarz!!! Zdjęcie Małgosi w dzinsowej sukience w czerwcu jest wzruszające! :)
My bedziemy zamawiac tu Kalendarz z Twoimi zdjęciami - doskonały prezent! tylko ze ja chce tylko czarno-białe zdjęcia bo takie lubię najbardziej :)

Ewus- takiego za 20zl to bym nie polecała. bedzie wyglądał jak byś sobie go sama na domowej drukarce wydrukowała. Slaby papier, słaby tusz, zero obróbki zdjeć..
 
kajdusia super fotki, takie urocze dzieciaki do schrupania, nie moge sie doczekac kiedy bedzie nas wiecej niz 3 w rodzinie, zeby Kuba mial sie z kim bawic ;)

agast dzieki Tobie zamowiłam tez tu: Kalendarz z Twoimi zdjęciami - doskonały prezent!
z niecierpliwościa czekam, az je bede miala w domu,
dodatkowo zaznaczyłam w tych kalendarzach najwazniejsze świeta np. urodzin, imieniny rodziców i nasze, mozna naprawde cuda robic w tym programie, gdyby tylko było troche czasu, bo ja tak na szybko robiłam, ale sciagnelam program, ale tła wykorzystalam tylko takie jakie były w programie, nie sciagalam dodatkowych

a jak robiłam fotoksiazke z naszego ślubu to mi projektowanie zajeło ponad 3 dni od switu do nocy, ale efekt fantastyczny i 90 stron, świetnej jakości mi z Rossmanie wydruk
owali i ładnie zbindowane, super, a to juz ponad 2 lata temu robiłam jak jeszcze byłam studentka, ale jak znajde jeszcze troche czasu to zrobie Kubusiowi z chrzcin taka fotoksiazke, bo pamiatka fantastyczna i jak skonczy roczek to tez taka ksiązke zaprojektuje ;)
uwielbian majstrowanie przy fotkach
 
no ten kalendarz rzeczywiście drogawy, ale już sprawdzony, nie będę eksperymentować z innymi, bo kiedyś już się nacięłam... A te daty na niebiesko to też są nasze rodzinne daty-podane przeze mnie
agast- a tą Twoją stronę na pewno też wkrótce wykorzystam na jakiś gadżet skoro też stawiają na jakość :-)
 
A czy to nadaje się do brodzika??

jak masz płytki brodzik to raczej nie

Chyba też się skuszę na takie krzesełko, tylko czy to jeszcze nie za wcześnie jeśli mój mały samodzielnie nie siedzi.

Hania też samodzielnie normalnie nie siedzi, ale to krzesełko jest tak zrobione, że jakoś daje w nim rade ;-)

wy już dzieci w "dorosłych" wannach kąpiecie? czy w plastikowych dziecięcych?

Ja odkąd mam krzesełko to w normalnej wannie
 
kajdusia piękny kalendarz
wy już dzieci w "dorosłych" wannach kąpiecie? czy w plastikowych dziecięcych?
My kąpiemy w dziecięcej wanience, a jak jesteśmy u dziadków to w misce nakładanej na wannę:-) W misce wygodniej jest dla kręgosłupa, ale za to można jedynie na siedząco kąpać (jedno dobre, że Emilka już sama siedzi), a więcej frajdy Emilce sprawia leżenie w wanience i pluskanie wodą tak, żeby ściany i mama były mokre;-) A "na suchym lądzie" najchętniej bawi się na siedząco:dry:

W rossmanie deserki i obiadki babydream 190g są po 3zł :tak:
 
reklama
Do góry