reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
Chyba też się skuszę na takie krzesełko, tylko czy to jeszcze nie za wcześnie jeśli mój mały samodzielnie nie siedzi.

moja też jeszcze nie siedzi samodzielnie, a w tym szaleje to z allegro są śliczne naprawde polecam!!! ja mam takie zwykłe i wtedy muszę powrzucać zabawki

ja kąpie co drugi dzień w dużej wannie bo do małej się nie nadaję krzesełko - niestety się nie zmieści :( i wtedy kąpiel trwa baaaaardzo długo bo mała niechce wyjść z krzesełka
 
My mamy takie krzesełko
krzesełko.jpg
Na razie raz próbowaliśmy małą w nim kąpać, ale jeszcze jak dla nas za wcześnie. Julka sama stabilnie nie siedzi więc trochę mam obawy. Ale myślę że takie krzesełko to super sprawa :)
 
W Rossmanie promocja pampki za 39,99.
I obiadki Gerbera te większe bio za 3,99zł
Dzieki nim nieświadomie dwa di temu wprowadziłam gluten:) Ale na razie jest ok.

A w temacie: To my kąpiemy w plastikowej, ale kupiliśmy taką większą, bo nie mamy wanny:( No i w łazience trochę zimno(brak grzejnika:()
 
Jeżeli ktoś jeszcze nie robił kalendarzy, a ma zamiar to dla poglądu przedstawiam Wam projekt zdjęć mojego kalendarza, a właściwie to z dwóch, bo teściowa dostaje inny
002a.jpg006.jpg002.jpg003a.jpg005.jpg001.jpg005a.jpg013.jpg003.jpg004.jpg
 
reklama
Do góry