reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

"ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech

Klusek opanował stawanie na głowie :-D opiera łepetynę na podłodze tyłek jak najwyrzej do góry i zgląda miedzy nogami Jeszcze chwila i opanuje fikołki:-D

Wow - ostatnio widziałam to w TV :-D i własnie tak się zastanawiałam kiedy nasze dzici opanują tę umiejętność hihihihi Brawa dla Kluska :-):-):-):-):-)

Black i brawa dla Julki :-):-):-) sczerze gratuluję bo moja mała traktuje nocnik jak zabawkę :tak:, jeździ po podłodze suwając i robiąc raban wszędzie :eek: zakłada na głowę i wrzuca różne zabawki do środka, nawet jedzenie i je z niego :szok: a jak ją dizś posadziłam na nocniku to od razu zeszła :confused2::confused2::confused2: więc założyłam pieluchę i tylko jak poczuła że ją ma to od razu się zesrała :szok: (sorki za wyrażenie ale ta kupa była gigantyczna) i nie mam pojęcia jak ją zachęcić do siedzenia na nocniku a tym bardziej siusiania lub robienia kupki :laugh2:
 
reklama
Klusek opanował stawanie na głowie :-D opiera łepetynę na podłodze tyłek jak najwyrzej do góry i zgląda miedzy nogami Jeszcze chwila i opanuje fikołki:-D
My również mamy to już opanowane :-) :-) :tak:
Z Piotrka zrobiła sie wreszcie porządna gaduła...Poza znanymi słowami ciągle coś nadaje.Jadaczka mu sie nie zamyka..nawet przez sen mówi :-D Co mnie bardzo cieszy bo zaczynałam sie martwić że kroją nam sie jakieś wizyty u specjalisty.....
 
[/Q

quote_icon.png
Napisał anihira
Klusek opanował stawanie na głowie :-D opiera łepetynę na podłodze tyłek jak najwyrzej do góry i zgląda miedzy nogami Jeszcze chwila i opanuje fikołki:-D
My również mamy to już opanowane :biggrin2: :biggrin2: :tak:
Z Piotrka zrobiła sie wreszcie porządna gaduła...Poza znanymi słowami ciągle coś nadaje.Jadaczka mu sie nie zamyka..nawet przez sen mówi :-D Co mnie bardzo cieszy bo zaczynałam sie martwić że kroją nam sie jakieś wizyty u specjalisty..... UOTE]


Widać chłopaki usportowieni sa lepej - brawa ddla nich!!!
 
U nas dziś była kupa do nocnika - ale już wiem, że ten nocnik Natalkowy, to będzie porażka. Chyba jednak robią takie też dla chłopców, bo mu ten siurek tak sterczy, że nie wchodzi do nocnika, i mi może obsikać wszystko, tylko nie do środka. Ale kupa była - Mat dumny, bo mu zaraz brawo biliśmy :-). Ale i tak chciał schodzić, więc na razie nie będę zmuszać, ale widziałam, że znalazł sobie ustronne miejsce i się wydymał, to buch go na nocnik i zrobił.

A wczoraj ten mój Paskud ;-) wlazł po schodach do góry - 15 schodów :szok: i pukał sobie do drzwi - mój brat poszedł sprawdzić, co się dzieje, że ktoś puka, no i normalnie był w szoku :szok::szok::szok:. Jezus Maria, dziewczyny uważajcie, ja bym nigdy nie pomyślała, że on mógłby to zrobić. Mój brat go pilnował, drzwi były otwarte na górę i ..... - a jakby mu się coś stało :wściekła/y::szok::-:)wściekła/y:. Normalnie szok. Natala w jego wieku to chodzić nie umiała :eek::-p:sorry:, a on??? Dlatego tyle z tego, co robi Mat jest dla nas szokiem i nowością...
 
Nie było mnie przez weekend, wracam i szok.. moje dziecko nawija jak najęte. Nawijała od zawsze, ale teraz bez problemu, wyraźnie powtarza wszystkie proste słowa :szok:
 
pysia niezły ten mati hihihihihihi ale wiesz co karola też wchodzi po schodach tylko jedną nogą tzn zaczyna jedną nogą i tak się zastanawiam czy to normalne? głupia jestem ale się tyćke martwię ;)
 
pysia pięknie Mati sobie radzi. Brawo!!!!
anik moja jak wchodzi na schody tzn. ja ją trzymam za rączki to też zaczyna zawsze od tej samej nóżki, nawet jak przypada ta druga to i tak zmienia na tą którą jest jej wygodnie, to normalne.

Blanka nauczyła się dziękować - kiwając główką. Jak ją proszę żeby mi coś dała co akurat ma w rączce to daje. Jak chce żebym to ja jej coś dała to mówi da. Mówi tam. Na pytanie gdzie jest lampa to mówi tam i do góry pokazuje paluszkiem. Jak ubieramy się na dwór to mówi dada. Baba, tata, mama.
 
reklama
Aleksander jest niesamowitym obserwatorem i strasznie papuguje bo starszym bracie. A Sewer się na niego wkurza i ciągle mamo no powiedz mu coś ..... Pomijając fakt że obydwaj muszą się bawić na raz tą samą zabawką .
 
Do góry